Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ІННОВАЦІЙНА ПАКУВАЛЬНА МАШИНА ВІД MONDI ТА EW TECHNOLOGY

13.06.2022

Компанія Mondi, світовий лідер у галузі пакування та паперу, об'єдналася з австрійською машинобудівною компанією EW Technology для запуску нової машини для упаковки паперових палет, яка є більш ефективною та екологічною на малих та середніх виробничих лініях.


Машина може бути повністю автоматизована для загортання до 60 піддонів щогодини або напівавтоматизована для загортання 10-15 палет на годину. Машина використовує повну бобіну паперу Mondi Advantage StretchWrap (100% первинний папір, створений з поновлюваних матеріалів і повністю підлягає переробці), що дозволяє клієнтам замінити багатошарові полімери, які на даний момент є промисловим стандартом для обгортання піддонів.

 

Переваги:

  • Повну котушку Advantage StretchWrap можна встановити на нову машину без необхідності перемотування.
  • Більші розміри котушки Advantage StretchWrap означають, що замінна котушка потрібна лише через кожні 400-600 піддонів порівняно з 40-80 піддонами для полімерної упаковки, що є більш ефективним рішенням.

 

Філіп Ертль (Philipp Ertl), співзасновник EW Technology, сказав: «Екологічні проєкти близькі нашому серцю, і як молода команда ми прагнемо зробити позитивний внесок у навколишнє середовище. Використовуючи підхід до співпраці з Mondi, ми змогли дізнатися, що саме потрібно і попрацювати разом, щоб створити унікальну нову пропозицію в області технології паперової упаковки для товарів на палетах, яка принесе користь компаніям у багатьох галузях».

 

Бабіч Бартош (Babicz Bartosz), менеджер з продуктів Advantage StretchWrap, Mondi, додав: «Ми працюємо з брендами в різних галузях промисловості і визнали, що компанії вимагають індивідуальної машини для упаковки піддонів в папір. Використання цієї машини буде означати, що клієнти можуть успішно і безпечно загорнути свою продукцію в папір для транспортування, працювати в напрямку більш кругової системи і зробити позитивний внесок в охорону навколишнього середовища».