Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА РОЗРОБКА ВІД KHS

15.12.2021

Зручне пакування, екологічний матеріал, потужна машина: Innopack Kisters CNP (Carton Nature Packer) від групи KHS обробляє картонні насадки для з'єднання банок при продуктивності до 108 тис. ємностей на годину. На базі нової машини CNP комплексний постачальник обладнання KHS запроваджує ще одне екологічне рішення у сфері вторинної упаковки.


Установка Innopack Kisters CNP розроблена згідно з модульною концепцією, що індивідуально розширюється за потребою. Зокрема, є можливість переходу на інші картонні матеріали або розміри упаковок. Тим самим KHS пропонує своїм клієнтам гнучке і розумне рішення, що дозволяє оптимально реагувати на споживчі переваги, що швидко змінюються. Важливість високої гнучкості у сфері вторинної упаковки пояснює Серен Шторбек, глобальний менеджер по роботі з клієнтами в галузі пакувальних систем KHS: «Ринок показує, що в сегменті пива та прохолодних напоїв все більше застосовуються варіанти упаковки, що становлять альтернативу одноразовим полімерам». У зв'язку з цим компанія KHS в останні роки суттєво розширила всеосяжний портфоліо природозберігаючих та придатних для рециклінгу рішень.

 

Екологічна упаковка без полімеру
До стратегічної програми також увійшла установка Innopack Kisters CNP. Для нового природозберігаючого рішення компанія KHS обрала сильного партнера: картонні насадки для з'єднання банок (як у закритому (TopClip), так і у відкритому (GreenClip) варіантах) поставляються фірмою Smurfit Kappa – одним із найбільших виробників картонажних виробів у світі. «Грунтуючись на багаторічному ноу-хау Smurfit Kappa у поєднанні з нашою багатогранною компетенцією в машинобудуванні, ми можемо запропонувати своїм клієнтам екологічну, ресурсозберігаючу та зручну для споживача систему упаковки з перспективою на майбутнє», - пояснює Шторбек.


В рамках тісної співпраці з фірмою Smurfit Kappa при реалізації варіанта з відкритим з'єднанням банок фахівцям KHS важливо було знайти рішення, яке не залежить від виробника заготовок, щоб клієнти мали максимальну гнучкість та свободу у виборі постачальників пакувальних матеріалів. Що стосується обробки, то тут теж можна вибрати низку опцій. Наприклад, картонне рішення може застосовуватися як стандартних, так тонких форматів банок обсягом від 250 до 580 мл. Крім того, нова альтернатива класичним синтетичним плівкам або полімерним кільцям здатна з'єднувати банки в пакети різних розмірів по чотири, шість або вісім штук.

 

Переваги у торгових точках
При обробці не використовується клей. Стійкість пакета підтримується за рахунок штампування та складання картону. «Картонна насадка відповідає найвищим екологічним вимогам. Вона складається з відновлюваної сировини і здатна як до повного рециклінгу, так і біологічного розщеплення», – пояснює Шторбек. Таким чином, група KHS продовжує йти до своєї мети – замкнути кругообіг матеріалів у рамках так званої економіки замкнутого циклу. Крім того, пакувальна система вражає своїм низьким енергоспоживанням.

 

Як опція машина CNP може оснащуватися модулем орієнтації на базі відеокамер. Велика перевага: модуль забезпечує індивідуальне та цілеспрямоване позиціонування банок усередині пакета. Це дає серйозні плюси як підприємствам торгівлі, і виробникам напоїв, – особливо у плані маркетингу. Завдяки індивідуальній орієнтації банок споживач краще бачить торгову марку, що посилює її представництво у торговій точці. Крім того, картон надає додаткову площу рекламних послань.

 

В основі – випробувана технологія
Установка Innopack Kisters CNP хоч і є новою розробкою KHS, але базується на перевіреній технології. Наприклад, перші шість метрів машини ідентичні системі Innopack Nature MultiPack, що вже зарекомендувала себе на ринку. Крім того, новий модульний пакувальник Carton Nature Packer може без проблем інтегруватись у існуючі лінії.

 

Впроваджуючи нову розробку, компанія KHS незмінно слідує своїй філософії щодо забезпечення клієнтів гнучкими машинами для обробки найширшого спектру вторинної упаковки, йдучи назустріч індивідуальним потребам та побажанням виробництв з фасування напоїв. «Оптимізація обладнання і економія енергії і матеріалів, що випливає з цього, завжди були центральним пунктом нашої діяльності, – підкреслює Шторбек. – Завдяки пакувальнику Carton Nature Packer ми змогли запропонувати галузі напоїв ще одне перспективне рішення».

 

Джерело: група KHS