Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ІНСТАЛЯЦІЯ РОЛЬОВОЇ ЦПМ HP INDIGO SERIES III В КОМПАНІЇ «ФЛЕКСОГРУП»

26.08.2021

В кінці серпня 2021 р. фахівці сервісної служби «Уніпрінт» ввели в експлуатацію в компанії «Флексогруп» рольову ЦПМ HP Indigo Series III, що стала першою в даному регіоні цифровою індустріальною машиною в друкарні, що спеціалізується на виготовленні етикеткової продукції.


Запорізька компанія «Флексогруп» виготовляє самоклеючу і безосновну плівкову і паперову етикетку. Підприємство надзвичайно активно розвивається, постійно нарощуючи виробничі потужності.

 

Рольова цифрова друкарська машина HP Indigo є високоякісним і продуктивним рішенням для масового друку етикеток та пакувальної продукції. Вона є найбільш продаваним рішенням в даній індустрії і вибором світових провідних торгових марок. Вона забезпечує високу ефективність друку та виняткову якість кольору.


Нова друкарська машина поєднує в собі максимальну ефективність і універсальність для друку етикеток та пакувальної продукції у великих обсягах.

 

HP Indigo Series III має високу швидкість друку – до 30 погонних метрів на хвилину (4 + 0) і до 40 погонних метрів на хвилину в режимі поліпшеної продуктивності EPM. Застосування режиму EPM дозволяє збільшити продуктивність друкарської машини на 33% для більшості кольорових робіт і на 25% при додаванні білил. Це дає можливість досягти особливої якості HP Indigo при стислих термінах друку і знизити витрати на виробництво.

 

Цифрова офсетна машина HP Indigo Series III може друкувати сім'ю фарбами, включаючи білу та срібну фарби.

 

Нова машина HP Indigo Series III підтримує самий широкий діапазон матеріалів для цифрового друку, в тому числі синтетичні та паперові щільністю від 12 до 450 мкм. Це дозволяє друкувати як на попередньо оптимізованих матеріалах, так і на стандартних, непідготовлених матеріалах з праймуванням в лінію.

 

Джерело: Уніпрінт