Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РЕАЛЬНА ЕКОНОМІЯ ЧАСУ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ УПАКОВКИ ВІД BOBST

12.07.2021

 

BOBST представляє нову багатофункціональну версію фальцевально-склеювальної машини EXPERTFOLD 110. Нова версія забезпечує ще більшу універсальність і неперевершену економію часу для виробників упаковки.


У EXPERTFOLD 110 A3 впроваджені нові інтегровані спеціалізовані модулі для виробництва коробок зі складним дном, а також чотирьох- і шестиклапанних коробок. Завдяки цим модулям переналагодження з одного типу коробок на інший стає простіше і швидше.

 

П'єр Бінггелі (Pierre Binggeli), керівник напрямку фальцевально-склеювальних машин в BOBST, зазначає: «З новою версією EXPERTFOLD 110 компанія BOBST виводить універсальність і ефективність виробництва на ще більш високий рівень. Час налагодження скорочується на вражаючі 80%, що дозволяє значно зменшити час переналагоджування і оптимізувати час безперебійної роботи, а це є великою перевагою при роботі з малими накладами.


EXPERTFOLD забезпечує швидкість виробництва коробок до 450 метрів за хвилину, а при роботі з чотирьохклапанними коробками продуктивність може досягати півмільйона коробок в день! Це чудова по продуктивності і точності машина для фальцювання і склеювання всіх типів складаних картонних коробок, переваги якої стають ще більш очевидними завдяки інтеграції спеціалізованих модулів ».

 

Протягом багатьох років компанія BOBST постійно вдосконалює машину, забезпечуючи її відповідність вимогам виробників упаковки в міру розвитку ринку. Версія A3 є новітньою конфігурацією EXPERTFOLD 110. На сьогоднішній день сімейство цих машин включає в себе версії для виробництва прямолінійних коробок, коробок зі складаним дном, а також чотирьох- і шестиклапанних коробок. Однак для кожного типу коробок використовується свій модуль, в результаті чого переналагодження може забирати багато часу, так як необхідно міняти більшу частину оснащення і конвеєрів. У версії EXPERTFOLD A3 нові спеціалізовані модулі спрощують переналагодження і, таким чином, значно скорочують її тривалість.

 

 

EXPERTFOLD 110 дозволяє виробляти вражаючу кількість різних типів коробок з широкого діапазону матеріалів. Протягом багатьох років компанія BOBST впроваджувала інноваційні пристрої, що дозволяють операторам одночасно виконувати потокові процеси. До таких пристроїв відносяться, наприклад, недавно представлена система контролю якості ACCUCHECK, що підтримує виробництво упаковки з нульовим рівнем браку, або пристрій обертання заготовок GYROBOX, ще більше підвищує ефективність, гнучкість і продуктивність фальцевально-склеювальних машини.

 

Bobst Mex SA, Швейцарія