Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

CONTIFORM 3 BIGBOTTLE ДЛЯ ВЕЛИКОЇ ПЕТ-ТАРИ

27.08.2021

Німецька компанія Krones AG, один з провідних світових виробників обладнання для фасування і упаковки напоїв, повідомила про випуск нової машини Contiform 3 BigBottle, на якій можна видувати ПЕТ-тару ємністю до восьми літрів.


Для мільйонів людей у всьому світі бутильована питна вода є невід'ємною частиною їх повсякденного життя, особливо якщо вони живуть в регіоні, де не можуть розраховувати на надійне постачання питної водопровідної води.

 

Для домашніх господарств, які хочуть повністю або в значній мірі задовольнити свої основні потреби бутильованої питної водою, ПЕТ-тара великого обсягу являє собою розумний варіант. Не тільки з практичних, а й з екологічних причин, тому що великі контейнери означають менше пакувального матеріалу на літр. Тому не дивно, що ємності для води і масла об'ємом більше трьох літрів складають 1 % всіх полімерних пляшок в світі. Вони виготовляються переважно з полікарбонату (ПК), ПЕВП і ПЕТ. З огляду на властивості матеріалу, в першу чергу невеликої ваги, останній є очевидним варіантом для безповоротної тари.

 

Щоб забезпечити цей зростаючий ринок необхідною технологією, Krones Group розширила номенклатуру своєї продукції: нова машина Contiform 3 BigBottle виробляє контейнери об'ємом до 8 л. Вона має форми з кількістю гнізд від 10 до 14 і може виробляти від 10 до 16,8 тис. контейнерів на годину. Устаткування також може працювати з невеликими форматами від двох літрів і вище. Що стосується розмірів тари, то максимальна чиста висота становить 380 мм, а діаметр до 190 мм.

 

Заводи по фасуванню, які хочуть керувати своїм виробництвом великогабаритних контейнерів в нижчому діапазоні швидкостей, як і раніше знайдуть в асортименті Kosme, дочірнього підприємства Krones, необхідну технологію. Машини Kosme мають чотири, шість або вісім гнізд і виробляють тару об'ємом до 11 л. Лінійні машини для контейнерів місткістю до 30 л доповнюють асортимент.

 

Contiform 3 BigBottle – це машина для видувного формування великої ПЕТ-тари з більш високою продуктивністю, тому вона закриває пробіл в номенклатурі продукції, що випускається групою Krones техніки. Видувні машини Krones і Kosme об'єднує те, що вони ідеально підходять для роботи з переробленого ПЕТ і можуть синхронізуватися з іншими машинами. Перша машина Krones Contiform 3 BigBottle була доставлена в Китай як частина лінії видувного формування та фасування.