Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

BOBST ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІТНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПАКУВАЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ

15.06.2022

Компанія BOBST оголосила про запуск найновіших продуктів та послуг, покликаних допомогти виробникам упаковки та власникам брендів впоратися з новими умовами роботи.


У 2020 році BOBST представила своє бачення галузі, яке спирається на чотири ключові елементи: можливості підключення, цифрові технології, автоматизація та екологічність. Нещодавні події у світі ще більше посилили потребу у цих елементах. Сьогодні ці ключові елементи стали опорами не тільки для стратегії BOBST, але й для пакувальної промисловості.

 

Компанія BOBST вважає, що в майбутньому ще важливішими стануть зв'язки та близькість до клієнта, цифрові технології та гнучкість, зростання автоматизації та продуктивності, підвищення екологічності та відповідальності. Нижче ми розповімо про деякі інновації, які недавно поповнили портфель BOBST.


Більше можливостей підключення та близькість до клієнта
Компанія BOBST вважає, що всі ланки ланцюжка створення вартості упаковки можуть бути об'єднані у мережу, що дасть виробникам упаковки та власникам брендів наглядний контроль за виробничим процесом.
Ключовим фактором цієї концепції є нова, вдосконалена платформа BOBST Connect, що пропонує цифрові рішення для підготовки, виробництва, своєчасного реагування, обслуговування та оптимізації виробничого процесу.
Близькість до наших клієнтів гарантує відмінний рівень сервісу. Новий віддалений сервіс підтримки BOBST Helpline Essential для машин без мережевих можливостей дозволяє клієнтам отримати доступ до відеостримінгу та високопріоритетного підключення до фахівців технічної служби BOBST для швидкого пошуку неполадок та їх усунення. За оцінками, приблизно 50% проблем можна вирішити за допомогою відеостримінгу.
Для подальшого покращення логістики запчастин BOBST відкриває новий логістичний хаб для Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Новий хаб, розташований у бельгійському Генку, увійде до мережі вже існуючих хабів у США та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Більше цифрових технологій та гнучкості

Потреба в цифрових технологіях, що дозволяють скоротити кількість операцій та обсяг відходів, зростає.
Для виробництва складних картонних коробок BOBST пропонує програму ACCUCHECK RECIPE EDITOR для фальцювально-склеювальних машин. Представлена в 2020 році система контролю якості ACCUCHECK, що вбудовується в лінію, ретельно перевіряє заготовки коробок на наявність дефектів, забезпечуючи повну відповідність вимогам до якості. Нова програма Recipe Editor дозволяє користувачам створювати та змінювати набори команд для ACCUCHECK віддалено, використовуючи платформу BOBST Connect, а також надсилати ці набори на кілька систем ACCUCHECK на виробництві.
Машини BOBST для друку етикеток All - in-One DIGITAL MASTER 340 та DIGITAL MASTER 510 кардинально змінили процес виробництва етикеток: тепер все виконується повністю в цифровому вигляді в рамках одного уніфікованого робочого процесу, починаючи з PDF і вбудовується в лінію системи 100% контролю якості зі зворотним зв'язком до фінішної обробки готових етикеток.

 


Підвищення ступеня автоматизації та продуктивності
В умовах, коли виробники упаковки та власники брендів стикаються одночасно з підвищеним попитом, викликаним бумом електронної торгівлі, і відчуваючи при цьому проблеми через брак кваліфікованого персоналу та сировини, автоматизація та продуктивність набувають особливого значення.
Для роботи з гофрованим картоном пропонується нова лінія EXPERTLINE, До складу якої входять висікальний прес EXPERCUT 1.7 I 2.1 і машина EXPERTFLEX. Ця великоформатна лінія поєднує операції плоскої висікання та флексодруку, що ідеально підходить для випуску продукції для електронної торгівлі.
Для виробництва складних картонних коробок BOBST пропонує SPEEDSET- розширений пакет для скорочення часу налаштування для будь-яких плосковисікальних машин. Цей пакет помітно скорочує час переналагодження та збільшує обсяг виробництва.
До новинок також відноситься MASTERLINE DRO - нове рішення для ротаційного висікання, що забезпечує підвищення продуктивності та доданої вартості. Це майже повністю автоматизоване, що підтримує мережеве підключення, найуніверсальніше та ергономічніше рішення на ринку, призначене для виробників упаковки з гофрованого картону.

Підвищення екологічності та відповідальності
Компанія BOBST вважає, що екологічність важлива зараз, а не завтра, тому ми готові запропонувати екологічні рішення вже сьогодні.
У співпраці зі своїми партнерами BOBST продовжує робити великі кроки у цьому напрямку. Як член ініціативної групи CEFLEX (Circular Economy for Flexible Packaging), компанія нещодавно представилаи чудове нове рішення для високобар'єрних матеріалів для гнучкої упаковки, що забезпечує їх придатність до повторної переробки. Йдеться про металізовані пакети з високобар'єрного мономатеріалу — переробленого поліпропілену (rPP) для флексографського друку. Це перший на ринку пакет з бар'єром для поверхневого друку, виготовлений з rPP, отриманого з побутових відходів.
Крім того, компанія працює над рішенням для компостованої в домашніх умовах упаковки у партнерстві з Tipa - компанією, що спеціалізується на розробках в галузі екологічного пакування, а також над готовим до вторинної переробки високобар'єрним рішенням повністю на основі паперу FibreCycle. Останнє є частиною oneBARRIER – сімейства нових альтернативних екологічних рішень, які BOBST розробляє у співпраці з партнерами.
«Не викликає сумнівів той факт, що виклики, з якими ми стикаємося зараз при виробництві упаковки, є найскладнішими та різноплановими за всю історію, проте компанія BOBST упевнена, що портфель її продуктів та послуг, партнерські програми допоможуть виробникам упаковки та власникам брендів успішно впоратися з ними», - каже Жан-Паскаль Бобст, генеральний директор Bobst Group. «У 2020 році ми вибрали правильну стратегію, і зараз виробники упаковки та власники брендів можуть скористатися її перевагами. Разом ми можемо з упевненістю будувати найкраще майбутнє».

Bobst Mex SA, Швейцарія