Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЯК УПАКУВАТИ ГРУПУ САШЕ В ПАЧКУ?

29.07.2021

 

Дуже часто в процесі упаковки потрібно вирішити 3 основні завдання: згрупувати продукт; викласти його в певній кількості, забезпечити стабільну роботу на необхідній швидкості. Але кожен наш замовник має свої специфічні особливості ...


Отже, завдання:
Організувати збір продукту в пакетах саше і згрупувати їх по 2 шт. Далі необхідно вкласти інструкцію-вкладиш і вже все разом упакувати в картонну пачку висотою всього 20 мм. Необхідна швидкість роботи лінії - 65 уп / хв.

 

Тонкий продукт
Саше товщиною 3 мм і має досить слизьку поверхню. В процесі укладання такі пакети можуть прослизати повз комірки. Крім того, саше такої товщини може мати проблеми із завантаженням в пачку, тому що нижній пакет в групі може залишатися на підвідному конвеєрі - в результаті в пачці може виявитися неправильна кількість продукту.

 


Рішення БАЗИС
Рішення компанії розроблено на базі картонатора Basis50. Для забезпечення рівномірної викладки продукту картонатор було доукомплектовано спеціальним живильником, який завдяки системі вакуумної подачі забезпечив чітке укладання пакетів саше по рахунку. Живильник може укладати різну кількість пакетів в комірку, в залежності від потреб виробництва і особливостей продукту. Схожа система завантаження також встановлена на лінії в зоні укладання інструкції.

 

Щоб гарантовано вкласти в пачку навіть дуже тонкі пакети товщиною до 1 мм, були внесені зміни в конструкцію механізму завантаження продукту. Тепер завдяки максимальному сполученню підвідного конвеєра з переміщувачем прослизання або втрата пакетів в цій зоні виключається.

 

Автоматизація упаковки специфічних продуктів - це 90% наших проєктів. Даний проєкт не найскладніший з них, але безсумнівно унікальний.


Джерело: БАЗИС