Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВСЕ НА ОДНІЙ ПЛАТФОРМІ

30.06.2022

Нова платформа для наповнення у ПЕТ від KHS відрізняється рівнем стандартизації та безліччю технологічних удосконалень.


Виробники напоїв сьогодні стикаються з низкою економічних та екологічних проблем щодо пакування своєї продукції.

 

З одного боку, вони перебувають під значним тиском у зв’язку з часом і витратами: нові та все більш потужні системи та технології мають бути розроблені та введені в експлуатацію якомога швидше; споживання матеріалів, енергії необхідно постійно знижувати, а ефективність і продуктивність підвищувати.

 

З іншого боку, галузь напоїв, як і багато інших секторів, стала у центрі уваги законодавства: посилене регулювання квот на переробку та викиди CO2 або запровадження прив’язаних ковпачків, що передбачено Директивами ЄС про Пластмаси одноразового використання. І це лише деякі з заходів, які виробники зобов'язані вжити, щоб зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. Цього також все частіше очікують від них екологічно обізнані споживачі, які не хочуть обходитися без різноманітних продуктів чи упаковки, яка є одночасно практичною та доступною.

 

У світлі цих розробок KHS пропонує своїм клієнтам широкий спектр перспективних блок-систем, зокрема для фасування продуктів у ПЕТ-пляшки. Сюди входить його найновіша видувна технологія, а також потужний етикетувальник. Наповнювач є основним компонентом цих систем.

 

KHS пропонує інноваційне обладнання для виробництва газованих та негазованих напоїв, а також для фасування всіх видів чутливих продуктів з пропускною здатністю до 90 000 пляшок на годину.

 

Що нового та абсолютно революційного в обладнанні для фасування в ПЕТ від постачальника — це модульна платформа, що налаштовується та розширюється.

 

Манфред Хертель (Manfred Hardel), менеджер з продуктів KHS у Бад-Кройцнах (Bad Kreuznach) каже: «Ринок напоїв переживає надзвичайно динамічний процес змін, що стосується його продукції». Там, де це можливо, виробники напоїв хочуть і тому повинні залишати всі можливості відкритими, інвестуючи у свої технології виробництва, щоб вони могли адаптувати свої можливості відповідно до запитів споживачів у будь-який час».

 

Таким чином, у центрі уваги є аспекти гнучкості, стійкості, якості та ефективності продукції у поєднанні з розумною технологією, яка забезпечує безперебійний моніторинг та контроль виробництва.

 

Нова платформа для наповнення ПЕТ від KHS дає не одну, а кілька відповідей на кожне з цих питань.

 

Джерело: KHS