Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

WALKI ОГОЛОСИЛА ПРО РОЗРОБКУ РІШЕНЬ З ДИСПЕРСІЙНИМ ПОКРИТТЯМ

04.10.2021

Walki Group, один з провідних виробників захисних пакувальних і технічних багатошарових матеріалів, повідомила про розробку рішень другого покоління з дисперсійним покриттям.


«Портфель рішень з дисперсійними покриттями Walki®EVO – одна з наших основних програм розвитку. Ми оновлюємо асортимент продуктів, що забезпечують рівень бар'єрності від середнього до дуже високого як для жорсткої, так і для гнучкої упаковки на основі деревного волокна», - говорить Анніка Сунделль (Annika Sundell), виконавчий віце-президент з інновацій та розвитку бізнесу.

 

 

Упаковці для більшості харчових продуктів, особливо продуктів з високим вмістом жиру, необхідні певні бар'єрні властивості, що перешкоджають протіканню. Цей бар'єр зазвичай забезпечують полімери, але відділення полімерів від целюлози не завжди можливо через різницю в інфраструктурі рециклінгу. Ця проблема вирішується за допомогою дисперсійного покриття.

 

«Ми наносимо бар'єрну дисперсію на водній основі на папір, щоб уникнути попадання на упаковку жирних компонентів, які викликають появу видимих плям. Тепер ми новим способом використовуємо компоненти дисперсії, які історично застосовувалися у виробництві паперу, і це значно збільшує можливість вторинної переробки упаковки, оскільки у нас немає окремої полімерної структури, як у випадку з поліетиленовою плівкою», - каже Андреас Ротшінк (Andreas Rothschink), відповідальний за розвиток бізнесу і розробку продуктів в Walki.

 

Отже, споживач може викинути упаковку в контейнер для використаного паперу, оскільки кількість паперового матеріалу в упаковці складає до 90%. Рішення Walki®Jazz забезпечує бар'єр упаковці, яка ідеально підходить для їжі на винос і фастфуду, які споживачі вживають одразу після покупки.

 

Асортимент паперів Walki®EVO відрізняється термозварювальними властивостями, забезпечує бар'єр по відношенню до водяної пари і більш тривалий термін зберігання продуктів. Асортимент Walki®EVO також ідеально підходить для вторинної упаковки, такої як пакети, що містять вже упаковані плитки шоколаду.