Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

VTT РОЗРОБЛЯЄ ЦЕЛЮЛОЗНУ ПЛІВКУ ДЛЯ ПАКУВАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

14.06.2022

Пакети для харчових продуктів виконують свою найважливішу функцію, коли вони захищають їжу та мінімізують відходи. Проте тонкі полімерні плівки важко переробити, і вони часто опиняються в різних місцях після використання.


Фінський технічний дослідницький центр VTT розробив рішення для вирішення проблем полімерної упаковки - прозору целюлозну плівку із регенерованої або перекристалізованої целюлози, яка замінює традиційні полімери в упаковці харчових продуктів.

 

Професор VTT Алі Харлін (Ali Harlin) каже: «Ми можемо виробляти прозору та гнучку целюлозну плівку. Споживач не може відрізнити кришталево прозорий матеріал від традиційних полімерів. Целюлозна плівка може захищати від вогкості, але в природі вона зникає так само повністю, як і аркуш паперу. Продукт на біологічній основі і біологічно розкладається».

 

Віце-президент VTT з переробки біоматеріалів і продуктів Атте Віртанен (Atte Virtanen) додав: «Целюлозна плівка, розроблена VTT, може замінити полімери як більш безпечне для середовища рішення. Це також полегшує переробку, оскільки її можна переробляти разом із іншими упаковками з картону».

 

Виробництво пакувального матеріалу знаходиться на пілотній фазі, і через 5–7 років він може набути широкого промислового використання.