Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

VERMONT БУДУЄ АВТОМАТИЗОВАНИЙ СКЛАД

11.07.2022

Новий склад VERMONT, на якому ексклюзивно представлені преміальні бренди Gant, Karl Lagerfeld, Diesel та інші на ринках Чехії, Словаччини та Угорщини, незабаром матиме автоматизоване рішення на основі технології AutoStore.Компанія VERMONT інвестує десятки мільйонів євро в склад у Братиславі. Монтаж систем на площі майже 1750 м2 розпочато 1 червня. Завершення планується на першу половину серпня цього року. Завдяки системі AutoStore значно підвищиться ефективність складу та швидкість обробки замовлень. Постачальником обладнання є Element Logic.


У серпні 2022 року, коли склад буде введено в експлуатацію, VERMONT стане першим оператором системи AutoStore у Словаччині. «Це буде революція в словацькій (і, відповідно, чеській та угорській) логістиці, а також у модній логістиці зокрема», — стверджує Лукаш Баудіш (Lukáš Baudyš), директор з логістики VERMONT Holding, і додає: «Індустрія онлайн-продажів модного одягу зараз на підйомі, і з цим пов’язані високі вимоги до ефективності складу. Завдяки автоматизації складу ми отримаємо значну конкурентну перевагу, адже це принципово прискорить і зробить більш точними всі логістичні процеси. Система AutoStore та інші елементи автоматизації виведуть нас на вершину логістики».

 

Установці передував детальний аналіз операційних процесів у VERMONT. «Звичайно, ми намагалися знайти найефективніше можливе рішення», — пояснює генеральний директор Element Logic Йіндржіх Кадержавек (Jindřich Kadeřávek).

 

З новою системою використання площі складських приміщень стане значно ефективнішим. «Тривалість отримання нових товарів завдяки AutoStore скоротиться до одиниць годин. Таким чином компанія VERMONT зможе значно пришвидшити і доставку

 

до магазинів та електронного магазину», – додає Їндржіх Кадержавек.

 

AutoStore базується на кубічній системі зберігання, яка у випадку Братиславського складу складатиметься приблизно з 70 000 бункерів. Його обслуговуватимуть 34 роботи. Крім того, складська система також включатиме 4 карусельні порти та 4 конвеєрні порти, які використовуються для зберігання та комплектування.