Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЕТИКЕТКА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТЕМПЕРАТУРИ ВІД TOPPAN

09.06.2022

Перевезення їжі на великі відстані вимагає суворого контролю температури.


Для того, щоб зберегти свіжість та запобігти погіршенню якості свіжі продукти (м’ясо, риба та овочі), а також охолоджені продукти (молочні та готові продукти) необхідно перевозити за певних температур, встановлених для кожного продукту.

 

Японська компанія Toppan, світовий лідер у сфері комунікацій, безпеки, упаковки, оздоблювальних матеріалів та електронних рішень, розробила тонку етикетку для реєстрації температури розміром з карту, яка дозволяє вимірювати і записувати температуру через регулярні проміжки часу (наприклад із 30-хвилинними інтервалами), надсилати виміряні показники до бази даних через бездротові мережі.

 

За допомогою етикетки підтримується якісне збереження свіжих продуктів у міжнародній логістиці.

 

У разі прикріплення до вантажу етикетка реєстрації температури від Toppan автоматично записує температуру поверхні з інтервалом, встановленим вантажовідправником.

 

Доступні два діапазони частот:
- UHF - полегшує зв’язок на відносно великих відстанях (близько п’яти метрів),
- NFC - все частіше впроваджується в смартфони.

 

Дані журналу (запис дати, часу, температури тощо) від відправлення до кінцевого пункту призначення або певної точки на маршруті зчитуються за допомогою спеціальної програми, а дані про відстеження з місця зчитування надсилаються до хмарного управління системою для полегшення хронологічного відстеження та управління змінами температури під час транспортування.

 

Особливості етикетки Toppan, які дозволяють зменшити ціну до однієї десятої у порівнянні з вже існуючими подібними приладами:
- Проста структура – етикетка оснащена мікросхемою з датчиком температури та одноразовою батареєю, а для налаштування використовується додаток для смартфона
- Прості функції - в результаті ціна нижча за одну десяту від існуючих приладів реєстрації температури, які включають панель управління та передбачають заміну батареї.

 

Ці переваги дозволяють використовувати етикетку по-новому, наприклад, реєструвати індивідуальні зміни температури кожного контейнера та одностороннє використання, при якому етикетки не відновлюються після завершення транспортування.

 

Toppan запропонував інтегроване рішення, розробивши спеціальний додаток для зчитування даних, збережених на етикетках, і хмарну систему керування, яка записує температуру.