Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВИЙ ПАПІР З БАР'ЄРНИМ ПОКРИТТЯМ ДЛЯ ПАКУВАННЯ

29.09.2021

 

Компанія Toppan презентує GL-XP, який, за його словами, забезпечує високі бар'єрні показники та стійкість до гнучкості паперової упаковки для всіх секторів, включаючи продукти харчування та туалетно-косметичні засоби.


Компанія додає, що GL-XP використовує обробку покриттям, розроблену з її продуктів GL BARRIER.

 

Пароізоляція водяної пари GL-X-P може допомогти запобігти погіршенню якості, спричиненому вологістю, що, очевидно, робить її придатною для широкого спектру застосування. Toppan стверджує, що це може сприяти зменшенню втрат їжі, оскільки її консерваційні якості подовжують термін зберігання вмісту.

 

Крім того, як повідомляється, бар’єрна здатність GL-X-P усуває необхідність використання плівки або інших матеріалів. Toppan каже, що його нова упаковка може використовувати «унікальний вигляд паперу».

 

За словами компанії, функція стійкості до вигину GL-XP від Toppan також означає, що її можна використовувати для різних форм упаковки.

 

В компанії Тоppаn стверджують, що обидві функції дозволяють використовувати GL-XP для упаковки цілого ряду твердих та порошкоподібних продуктів, включаючи харчові продукти, такі як розчинна кава, супи в порошку та шоколад. Додається, що упаковка також підходить для косметики та туалетно -косметичних засобів.

 

За даними компанії, GL-XP також термозварюється, що може дозволити виготовлення мономатеріальної упаковки, без використання полімерів. Toppan стверджує, що це може сприяти скороченню викидів вуглецю до 35%, якщо GL-XP використовується як альтернатива звичайній упаковці з ламінованих матеріалів, які включають полімери.