Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

"РОЗУМНИЙ" КЛЕЙ ДЛЯ БЛІСТЕРІВ ХОЛОДНОГО ФОРМУВАННЯ

02.09.2021

У нещодавньому звіті Research and Markets зазначено, що прогнозується зростання світового ринку блістерної упаковки з 24,1 млрд. дол. США у 2020 р. до 34,1 млрд. дол. США до 2025 р. Внаслідок глобальної пандемії не дивно, що сектор охорони здоров’я є найбільшим сегментом кінцевого використання. Хоча термоформування утримує найважливіший технологічний сегмент ринку блістерної упаковки, холодне формування широко використовується завдяки високому коефіцієнту ефективності.

 

Блістерна упаковка в холодній формі виготовляється із затиснутої між полівінілхлоридом (ПВХ) та нейлоновою плівкою алюмінієвої фольги за технологією ламінування сухим зв’язком (AL/NY/PVC). Плівковий ламінат пресується у форму штампом без нагрівання.

 

Ця форма упаковки має багато переваг, таких як забезпечення цілісності продукту та збільшення тривалості зберігання. Це вкрай важливо для споживачів, оскільки більшість зберігає свої ліки при різних температурних та атмосферних умовах, які можуть пошкодити якість продукту. Незважаючи на зростаючий тиск на виробництво задля збільшення виробництва ліків для задоволення попиту галузі, фармацевтичні продукти повинні продовжувати відповідати високим стандартам гігієни та безпеки, щоб зберегти міцність активних інгредієнтів. Зміни цих факторів можуть мати серйозні наслідки для клієнтів з точки зору їх здоров'я та завдати шкоди репутації виробника.

 

 

Ефективні клеї для з’єднання плівок
Із зростанням попиту на медичні вироби, виробники мають вирішальне значення при виборі клеїв для блістерів холодної форми, які повинні мати такі якості, що допомагають відповідати підвищеним стандартам гігієни та безпеки. Використання алюмінію в холодноформованій блістерній упаковці забезпечує майже повний бар’єр для вологи, світла та кисню, що дозволяє продовжити термін зберігання продукту. Це можливо лише за допомогою високоефективного та надійного клею для склеювання алюмінієвих, нейлонових та ПВХ плівок. Клей також повинен відповідати місцевим стандартам безпеки лікарських засобів.

 

 

Важливість сталого виробництва

Оскільки виробники продовжують інвестувати у стійкі та високоефективні клеї, які максимізують ефективність і мінімізують витрати, рішення, які допомагають вирішити проблеми холодної форми блістерів, є ключовими у процесі прийняття рішень.

 

На ринку вже існує розумний клей, який може покращити продуктивність блістерів холодної форми.

 

Однією з перешкод, з якою стикаються виробники, є отримання клею з чудовою чистотою оптики. Оскільки клеї, що використовуються у блістерній упаковці, беруть участь у високошвидкісних виробничих процесах, збереження прозорості є одним із найважливіших визначальних факторів якісного продукту.

 

Ідеально підходить блістерна упаковка холодної форми з клеями, які забезпечують непроникний бар’єрний захист від таких елементів, як волога та світло.

 

Компанія Bostik (США) нещодавно запустила високоефективний розумний клей, який допомагає вирішити проблеми повільної швидкості виробництва, прозорості клею та захисту від вологи та світла. HERBERTS ™ EPS 8760/KN75 відрізняється стабільною міцністю склеювання та винятковими характеристиками глибокого розтягування, що забезпечує чудову довготривалу стійкість до розшарування та збереження структури упаковки навіть після тривалих періодів зберігання. Це призводить до ефективного контролю якості та обробки технологічних процесів, а також до максимальної швидкості та надійності виробництва.

 

Джерело: packaging360