Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СПІВПРАЦЯ SIEMENS З PLASTIC ENERGY ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ПЕРЕРОБКИ ПОЛІМЕРІВ

25.07.2022

 

Німецька промислово-виробнича компанія Siemens і фірма з переробки хімічних речовин Plastic Energy співпрацюють з метою відведення полімерних відходів зі звалищ і спалювання.


Компанія Plastic Energy розробила процес переробки, який перетворює полімери на олії, які можна використовувати для створення нових полімерних продуктів, таких як упаковка для харчових продуктів.

 

Запатентована технологія розгортається на двох об'єктах в Іспанії, поряд з технологіями автоматизації і вимірювань Siemens, такими як SIMATIC PCS 7 і COMOS MRO.

 

Обидві технології забезпечують ефективну роботу систем управління і долають складне поєднання матеріальної узгодженості.

 

На даний час Plastic Energy будує кілька заводів по всій Європі, Азії та США, починаючи з одного в Нідерландах з партнером SABIC, щоб задовольнити попит на переробку полімерів.

 

Установки будуть значно модернізовані і оснащені наскрізними технологічними рішеннями Siemens, такими як низьковольтні розподільчі пристрої SIVACON S8, розподілені системи управління (DCS) і технологічні прилади.

 

Довгострокове партнерство дозволить Plastic Energy постійно розширювати свої технології та процеси, вносячи підвищення ефективності та якості продукції та досягаючи гнучкості та масштабованості для конструкцій своїх заводів.

 

Siemens і Plastic Energy співпрацюють, щоб використовувати цифровий двійник для досягнення ще більшого потенціалу.

 

За допомогою цієї технології створюється віртуальна модель для поліпшення технологічних і заводських характеристик за допомогою оптимізації замкнутого циклу.