Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЛІВКИ ВІД Avery Dennison СХВАЛЕНІ RecyClass

01.09.2021

RecyClass вперше схвалила продукцію з портфеля плівок Avery Dennison на відповідність правилам утилізації HDPE. Виробники етикеток та власники брендів у сфері продукції для домашніх господарств, особистої гігієни та харчових продуктів виграють від цього досягнення, яке може допомогти їм збільшити коефіцієнт переробки.


На даний час в інструкціях RecyClass зазначено, що для повної переробки упаковку або етикетку з поліетилену (PE), орієнтованого на машину (MDO) або поліпропілену (PP) необхідно знімати за допомогою процесу «холодного прання», в якому використовується вода, нагріта до 40 ° C . Це найпоширеніший метод переробки упаковки з поліетилену високої щільності (HDPE) у Європі, але етикетки, які можна видалити при цій температурі, також можуть зійти і під час використання, наприклад, коли під душем беруть пляшку шампуню.

 

Після широкого незалежного тестування RecyClass схвалили етикетки PE White від Avery Dennison, MDO White та PP Clear, які тримаються за допомогою стійкого акрилового клею і залишаються на місці під час «холодного прання». Самоклеючі матеріали мають обмежену сумісність із відповідними вказівками RecyClass щодо переробки HDPE, а також матимуть обмежений вплив на процес переробки контейнерів із кольорового HDPE, за умови, що сама упаковка розроблена відповідно до умов, визначених організацією. Схвалення надається на основі відповідності специфікаціям RecyClass щодо розміру етикетки, покриття фарбами та клеєм, серед інших факторів.

 

За словами Роб Гроєна (Rob Groen) з 't Wout, директора з маркетингу відділу паперу та плівок в Avery Dennison: «Наше портфоліо плівок складається з прозорого та білого поліетилену (PE), орієнтованого на машину (MDO) та поліпропілену (PP). Приведення їх у відповідність до керівних принципів RecyClass дозволить брендам та виробникам етикеток полегшити підвищення рівня переробки та забезпечити друге життя упаковки з HDPE. На даний час ми проводимо подальші незалежні випробування з метою затвердження нашого повного портфоліо».

 

Джерело: Avery Dennison