Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВІД PLASTIC ENERGY ДЛЯ УПАКОВКИ ІЗ ВТОРИННОГО ПП

14.07.2021

TotalEnergies та Jindal Films об’єднали зусилля для виробництва більш стійкої гнучкої упаковки та етикеток для харчових продуктів. Використовуючи передові технології утилізації від Plastic Energy, TotalEnergies поставить Jindal Films сертифікований циркулярний поліпропілен, вироблений із відходів полімерних упаковок після їх споживання*. Це нове співробітництво в ланцюжку створення вартості призведе до перенаправлення полімерних відходів, які зараз призначені для спалювання та захоронення на звалищах, оскільки вони занадто складні для переробки за існуючими схемами.


У 2023 році TotalEnergies запустить перший у Франції передовий промисловий завод з переробки вторинної сировини на своїй майбутній платформі у Грандпуїті у партнерстві з Plastic Energy. З переробною потужністю 15000 тонн полімерних відходів, завод буде виробляти перероблену олію під назвою TACOIL в процесі піролізу. Потім цей TACOIL буде використовуватися як вихідна сировина для виробництва полімерів на європейських нафтохімічних майданчиках ISCC PLUS (міжнародна стійкість та вуглецева сертифікація) TotalEnergies, що робить повний асортимент продукції доступним як сертифіковані циркулярні полімери*. Ця технологія дозволяє покращити кругообіг дуже вимогливих програм етикетування та упаковки, таких як шоколадні батончики, закуски та печиво, сухий корм для тварини.

 

Ці сертифіковані циркулярні полімери будуть перетворені Jindal Films у сертифіковані стійкі плівки BOPP (біаксіально орієнтований поліпропілен), виготовлені з відходів*, без будь-яких компромісів щодо властивостей кінцевих плівок, їх дозволів на контакт з харчовими продуктами та їх подальшої переробки. Завдяки ідентичним характеристикам та експлуатаційним властивостям, що відповідають діючим посиланням, ці плівки дозволять швидко задовольнити замовників. Вони стануть частиною повного набору стійких та переробних рішень, запропонованих Jindal Films, щоб допомогти галузі перейти до більш легкої переробки ламінатів мономатеріалів - як на основі ПП, так і ПЕ, тепер також включаючи вторинний вміст, сертифікований після споживання.

 

«Це оголошення з плівками Jindal повністю підтримує нашу амбіцію виробляти 30% перероблених та відновлюваних полімерів до 2030 року, оскільки це дозволяє виконувати зобов'язання багатьох власників щодо високотехнічної гнучкої упаковки та етикеток для харчових продуктіів», - сказала Валері Гофф. Старший віце-президент у TotalEnergies .

 

«Ми раді запропонувати плівки, виготовлені з циркулярного поліпропілену, сертифікованого TotalEnergies, оскільки він сильно доповнює нашу стратегію стійких плівок і дає змогу нашим клієнтам виготовляти упаковку з сировини з вмістом вторинної переробки після споживання», - сказав Мірек Токай, директор з маркетингу, Jindal Films .

 

«Ми раді, що наш TACOIL, виготовлений на основі переробки полімерних відходів після споживання, використовується у виробництві вторинної упаковки для TotalEnergies та Jindal Films. Наш вдосконалений процес утилізації зменшує вичерпання ресурсів і підтримує циркулярну економіку, відкриваючи шлях для включення більшої кількості переробленого вмісту в гнучку упаковку», - сказав Карлос Монреаль, засновник та генеральний директор компанії Plastic Energy .

 

* Сертифіковані циркулярні полімери TotalEnergies відповідають схемі ISCC PLUS, яка забезпечує відстеження по ланцюжку створення вартості шляхом розподілу балансу маси.