Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ТОВ «ПЛАСТХІМ УКРАЇНА» – ВЕЛИКИЙ ВИРОБНИК БОПП-ПЛІВОК

23.12.2021

ТОВ «Пластхім Україна» – один із провідних виробників двовісно-орієнтованих поліпропіленових плівок, призначених для упаковки продуктів харчування, непродовольчих товарів та тютюнових виробів.


 

Це спільне підприємство великих міжнародних компаній: «Plastchim-T» (Болгарія), «Ab Rani Plast Oy» (Фінляндія) та «Chemosvit, a.s.» (Словаччина). Його виробничі потужності розміщено у Луцьку. До слова, раніше плівку виготовляли під брендом «Татрафан», але у 2020 році болгарська компанія «Plasthim-T» купила частку українського виробника, ставши основним акціонером.

 

Ці зміни дозволили залучити понад 100 мільйонів гривень інвестицій. Основну частину коштів спрямовано на будівництво нової лінії з виробництва БОПП-плівки.

 

«Станом на сьогодні ми виготовляємо 5 тисяч тонн на рік. Після завершення усіх робіт, встановлення нового обладнання потужність зросте до 12 тисяч тонн на рік. Це дозволить забезпечити плівкою європейської якості 50 % українського ринку», – розповів комерційний директор ТОВ «Пластхім Україна» Дмитро Пасічник.

 

Продукція компанії реалізується в Україні та експортується в: Словаччину, Білорусь, Азербайджан, Узбекистан, Грузію, Естонію.

 

Джерело: Пластхім Україна