Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PACKZ 7 ДЕБЮТУЄ

13.07.2021

 

Зміцніть свій бізнес із виробництва етикеток і упаковки інтелектуальними рішеннями для автоматизації та персоналізації за допомогою найпопулярнішого редактора PDF в індустрії виготовлення етикеток і упаковки.

 

Pascal Wybo, менеджер із продукції, ділиться: «Індустрія упаковки і етикетки швидко зростає через попит на більш декоровані персоналізовані етикетки й привабливі коробки. Конвертери картонних коробок і гофрованого картону виходять на ринок цифрового друку, в той час як постачальники послуг додрукарської підготовки та виготовлення друкарських форм використовують свої ноу-хау для переорієнтації на оптимізовані робочі процеси з прямим підключенням до цифрових друкарських цехів. Досягнення на всіх рівнях галузі привели до створення PACKZ 7».


Apple M1 і ColorLogic CMM
«Найбільші зміни приховані глибоко всередині PACKZ 7», - додає Patrick Coussement, головний операційний директор HYBRID. Додаток від початку працює на Apple M1 і найновіших комп’ютерах Mac. PACKZ 7 відразу ж отримує вигоду з кращої в галузі продуктивності та неймовірної ефективності процесора.

Управління кольором PACKZ 7, повністю сумісне з ICC, тепер підтримується ColorLogic. Поєднання безпрецедентного діапазону технології спектрального кольору ColorLogic в поєднанні з високим рівнем автоматизації й можливостями інтеграції HYBRID Software забезпечує чудове узгодження кольорів для будь-якої технології друку в PACKZ і застосовуваних робочих процесів.


PACKZ 7 від початку розроблений з можливістю роботи на Apple M1 і новітніх комп’ютерах Mac

Змінні дані Patchworker
Ніщо так не впливає на зростання бізнесу, як прямий зв’язок бренду з клієнтами. Програмне забезпечення HYBRID розширює можливості друку змінних даних за допомогою Patchworker, інноваційний та унікальний підхід якого дає змогу змінювати конструктивні особливості, переміщати модулі зі змінними даними в єдиному циклі виробництва незалежно від використовуваної цифрової друкарської машини. Постачальники послуг друку та власники друкарських машин можуть виробляти необмежену кількість персоналізованих етикеток або сезонної упаковки, за допомогою чого можуть збільшувати свій цільовий сегмент ринку.

 

Packzimizer 7
Packzimizer став потужнішим. Ця технологія дає змогу виконувати одночасно кілька завдань з урахуванням шаблонів макетів або бібліотек висічних штампів. Packzimizer виводить готові до друку розкладки для цифрових друкарських машин з максимальним використанням задрукованого матеріалу і кращим використанням робочого часу обладнання.

 

Навколишнє середовище
Навколишнє середовище забезпечує додатковий рівень комфорту і без того персоналізованому багатоекранному, призначеному для користувача інтерфейсу та робочим просторам. Персоніфікувати для себе PACKZ 7 можна одним клацанням миші. Набори екранів, передустановки штрих-коду, додрукарська перевірка, каталоги кольорів і профілі, бібліотеки міток і багато іншого узгоджені з брендом, для якого ви робите продукцію. Робота з дизайном стала простішою, ніж будь-коли раніше. Набори прив’язок допомагають вирівняти й перетворити зображення та лінії, показуючи прив’язки до напрямних, точок і будь-яких елементів зображення. PACKZ 7 виявляє штрих-коди під будь-яким кутом, у той час як GS1 QR і Digital Link стають частиною вже широкого діапазону кодів, які можуть бути згенеровані й забезпечують зв’язок з інформацією між business-to-business і business-to-consumer.

 

Автоматизація робочих станцій Pactions
Пакети заздалегідь прописаних послідовностей для автоматизації додрукарської підготовки були розширені й тепер доступні з ще більшою кількістю дій, які можна параметризувати. Вдосконалений інструмент автоматизації всередині PACKZ дозволяє записувати повторювані дії та повторювати їх у будь-який час на односторінковій або багатосторінковій ілюстрації в PACKZ або CLOUDFLOW. Нові дії будуть сприяти ще більшому підвищенню продуктивності та прибутковості.


PACKZ 7 гарантує комфорт для багатоекранного робочого середовища Pactions 

дає змогу створювати програмовані послідовності дій повторюваних завдань,

що прискорює та спрощує роботу

Магазин рішень MARS
Починаючи з PACKZ 7, спільнота користувачів може шукати й знаходити рішення в MARS. Платформа всередині програми містить попередньо визначені динамічні мітки, шаблони цифрових пробних відбитків, звіти про переддрукарську перевірку та багато іншого. Рішення можуть бути завантажені й відразу ж доступні для використання. Випробуйте PACKZ 7 прямо зараз і перейдіть на вищий щабель з унікальним поєднанням автоматизованих дій і спеціальних інструментів додрукарської підготовки.