Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

INZEA® PLA – ПОЛІМЕР НА БІОЛОГІЧНІЙ ОСНОВІ

24.09.2021

У своєму центрі клієнтів у м.Лоссбург, Німеччина, ARBURG регулярно проводить випробування на переробку пластмас на біологічній основі, включаючи сімейство продуктів INZEA®, які пропонує Biesterfeld. Провідний у світі виробник машин для лиття під тиском виявив, що компостована біополімерна суміш PLA може бути використана для виробництва високоякісних деталей з високою надійністю процесу і без необхідності додаткового машинного обладнання. Це робить INZEA® чудовою альтернативою викопним матеріалам.

 

INZEA® – це полімер на біологічній основі, придатний до повного біорозкладання та компостування відповідно до EN 13432. Сімейство продуктів базується на полімолочній кислоті з відновлюваних та генетично модифікованих джерел. Деякі види також містять частку крохмалю. INZEA® підходить для лиття під тиском, екструзії та термоформування.

 

 

Сімейство продуктів можна використовувати в широкому спектрі застосувань. Вони підходять для контакту з харчовими продуктами відповідно до Регламенту (ЄС) 10/2011, особливо у побутовому сегменті, громадському харчуванні, упаковці та сільському господарстві. Типове застосування INZEA® це поліетиленові пакети, капсули для кави, пляшки та коробки. Сімейство продуктів також може бути використано в багатьох інших короткострокових програмах, а також у 3D-друці.

 

Тест обробки в ARBURG ґрунтувався на параметрах обробки, зазначених у паспорті продукції. Під час випробування змінювали геометрію гвинта та параметри процесу, а також аналізували вплив на якість деталей.

 

Результати показали, що INZEA® досягла найкращого результату у випробуванні матеріалів. Повідомлялося, що виробництво на основі параметрів у технічному паспорті продукту не викликає проблем, в результаті чого формуються деталі найвищої якості з високим ступенем надійності. У додатковому машинному обладнанні не було потреби. Було також проаналізовано вплив вмісту вологи, і виявлено, що, хоча додаткове висушування, зазначене в паспорті продукту, не було необхідним, достатня сушка вакуумною сушаркою призвела до ще кращої якості деталей. Додаткові порівняння з викопним ABS підтвердили, що INZEA® пропонує чудову альтернативу викопним матеріалам.


«Як дистриб'ютор, ми подолаємо розрив між виробником пластмас та переробною промисловістю. Ми дуже пишаємося тим, що активно підтримуємо наших клієнтів, коли вони рухаються до більшої стабільності», – каже Філіп Малке, менеджер з продуктів Sustainable Polymer Solutions. «Сімейство продуктів INZEA® є невід'ємною частиною нашого асортименту рішень. Це чудова новина, що тести, проведені ARBURG, підтверджують позитивні відгуки, які ми отримуємо від наших клієнтів».

 

«Серед наших клієнтів зростає інтерес до альтернативних полімерів, – каже Бертрам Стерн, менеджер зі сталого розвитку в ARBURG. «Залежно від застосування, пластмаси на біологічній основі мають переваги з точки зору ресурсів,ефективності та утилізації. Що стосується обробки, ми продемонстрували, що наші машини ALLROUNDER можна оптимально налаштувати відповідно до необхідних параметрів технологічного процесу».

 

Джерело: Biesterfeld