Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

DOW, HP, REIFENHÄUSER, CADEL DEINKING ТА KARLVILLE ОБ'ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ

05.10.2021

 

Ключові гравці галузі об'єднують зусилля, щоб переробляти бар'єрну упаковку на основі поліетилену в нові високоякісні пакети з поліетилену, придатні для повторної переробки, щоб сприяти круговій економіці


Dow Packaging and Specialty Plastics, бізнес-підрозділ Dow (NYSE: DOW) разом з HP Indigo, Reifenhä, Cadel Deinking та Karlville, оголошують про успішний запуск першої концепції механічної переробки "пакет-в-пакет", завдяки унікальним зусиллям в ланцюжку створення вартості.

 

Підхід використовує багатоетапний процес, щоб сприяти круговій економіці пакетів з цифровим друком. Починаючи з пакета для харчової продукції з бар’єрними властивостями на основі поліетилену (PE), призначеного для вторинної переробки, команда проєкту використовувала механічну переробку та знебарвлення, щоб створити високоякісну упаковку для таблеток для посудомийної машини MDO-PE1 , що містить 30 % переробленої сировини і сама по собі придатна для переробки.

 

На наступному етапі команда працює над пілотним паспортом цифрового продукту, щоб дозволити реєструвати властивості упаковки, що стосується вторинної переробки, і зробити пакет ідентифікованим для високоякісної переробки в рамках поводження з відходами після споживання.

 

Більш детальніше на відео


 

А також на зустрічі з командою в вебінарі 14 - го жовтня 2021 року , 3 вечора CET | 9:00 EST, щоб отримати інформацію з перших вуст про цей доказ концепції.

 

Джерело: DOW