Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Нові добавки ColorMatrix™ Lactra™ від Avient

26.07.2021

Компанія Avient оголосила про запуск добавок ColorMatrix™ Lactra™ Four, One та Zero. Цей новий асортимент пропонує добавки з низьким загальним вмістом неорганічних складових та вмістом TiO2 світлоблокуючих рішень для упаковки для молочних продуктів з ПЕТ та альтернативних матеріалів.


Власники торгових марок продуктів харчування та напоїв знають про діючі французькі тарифи та потенційні майбутні тарифи, які можуть обмежити вміст TiO2 в упаковці. Як результат, власники торгових марок в ЄС, Азії та LATAM активно зменшують вміст TiO2 та загальний вміст неорганічних речовин в упаковці до менш як 4 %, орієнтуючись на очікуване скорочення в майбутньому до менш як 1 %.

 

Новий асортимент добавок Lactra допомагає впорядкувати цей процес, оскільки вони добре обробляються в умовах, подібних до первинного ПЕТ. Ці рішення блокування світла наступного покоління також включають:

  • відповідність REACH
  • затвердження ЄС щодо контакту з харчовими продуктами
  • повна ефективність блокування світла (> 99,8% до 700 нм).

 

Щоб допомогти клієнтам продовжити досягнення своїх цілей щодо переробки та полегшення упаковки, Avient розробив цю технологію для одношарового ПЕТ, одного з найбільш поширених пакувальних матеріалів. Lactra Four, One та Zero пропонують блокування світла до 99,9 % із загальним вмістом неорганічних речовин менше 4 % та вмістом TiO2 від 4 до 0 %. Додаткові переваги включають чудову білизну та кращу технологічність з використанням первинних марок ПЕТ.

 

Джерело: Avient