Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

BALL ТА EN + METALS ПРЕДСТАВИЛИ АЛЮМІНІЙ З НАДНИЗЬКИМ ВМІСТОМ ВУГЛЕЦЮ

20.07.2021

 

Компанія Ball Corporation та EN + Metals оголосили про ексклюзивне партнерство.


Алюміній, вироблений EN + Metals, використовує найсучаснішу технологію інертних анодів та виплавку на основі відновлюваних джерел енергії, що виробляє на 85% менше CO2 порівняно із загальносвітовим середнім показником виробництва алюмінію.

 

Завдяки своїй стійкій платформі ReAl, Ball здатний значно зменшити екологічний слід своїх алюмінієвих балонів та вплинути на екструдовані контейнери. Зниження CO2 досягається комбінацією вмісту алюмінію, що переробляється, з низьким вмістом вуглецю та легкої ваги.

 

Старший директор з питань сталого розвитку, інновацій та розвитку бізнесу Джейсон Гейлі пояснив: «Алюміній – ідеальний матеріал для кругової економіки завдяки своїй великій вартості та тому, що його можна безкінечно переробляти без втрати якості. Мало хто усвідомлює, що 75% всього алюмінію, коли-небудь виробленого в історії людства, використовується і сьогодні. Зі збільшенням попиту на алюмінієву упаковку у всьому світі, ми повинні зосередитись на пом'якшенні будь-яких екологічних, соціальних та управлінських впливів, пов'язаних із цим постачанням. Ось чому ми тісно співпрацюємо з постачальниками, такими як EN+ Metals, для досягнення відповідального пошуку постачальників».

 

Віце-президент Ball Aluminium Technologies, Сільвен Бріссо, сказав: «Наша амбіція - продовжувати розширювати межі інновацій в алюмінієвій упаковці разом із такими партнерами, як EN + Metals. Алюміній з наднизьким вмістом вуглецю – один із декількох важелів, який Ball використовує для значного зменшення вуглецевого сліду своїх алюмінієвих балонів, банок та пляшок. Наша платформа стійкості ReAl дозволяє нам також зменшити вагу нашої упаковки та включати перероблені матеріали».

 

Викиди парникових газів первинного алюмінію можна зменшити кількома способами: наприклад, за рахунок використання відновлюваного джерела електроенергії для процесу виплавки; а також за допомогою нової інертної анодної технології, яка виробляє кисень замість традиційного вуглецевого анода, що виробляє СО2.

 

Компанії Ball та EN + Metals є членами ініціативи з управління алюмінієм (ASI), багатопрофільної робочої програми, спрямованої на підвищення стійкості у світовому секторі виробництва алюмінія. Заводи Ball's Aerosol Packaging прагнуть отримати сертифікат ASI на початку 2022 року.