Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ 2021

22.09.2021

 

21 вересня 2021 р. в Premier Hotel Lybid у Києві відбулася 15-та науково-практична конференція «Пакувальна індустрія (практика впровадження: від дизайну упаковки до пакувальних технологій та обладнання)», у якій взяли участь понад 60 фахівців із 38 компаній, так чи інакше пов’язаних із проблемами пакування.

 

Конференція була організована Клубом пакувальників та ІАЦ «Упаковка». У цьому році конференцію підтримали Dow Europe GmbH, Coca-Cola HBC Ukraine, Pack Group, ТОВ «Флексорес», ТОВ «ВП Базис», ТОВ «Монопак», ТОВ «Техноком», ТОВ «Деметра Одис». Генеральним інформаційним партнером став часопис «Упаковка», в інтернет-партнером – сайт www.packinfo.com.ua.

 

Кожна з 15 конференцій «Пакувальна індустрія» мала свій основний напрям доповідей. Наприклад, минулого року це був «Sustainability and Industry 4.0», а в 2019 р. – «Циклічна економіка в пакуванні». 15-та конференція присвячена темі «Практика впровадження: від дизайну упаковки до пакувальних технологій та обладнання».

 

Організатори конференції цього року вирішили більше уваги приділити повсякденним проблемам українських пакувальних компаній, яким для підготовки виробництва та виготовлення пакувальної продукції доводиться вирішувати безліч проблем – від розробки дизайну упаковки та вибору пакувального матеріалу до неї до підбору необхідної технології та пакувального обладнання для її реалізації. Причому розглянути ці проблемні питання на прикладі конкретних досягнень насамперед українських компаній, запросивши до доповіді фахівців, які мають досвід практичного впровадження своїх розробок. Таким чином вдалося охопити широке коло питань, які пов’язані з діяльністю пакувальних компаній. Тут потрібно особливо наголосити про роботу програмного комітету, який достатньо часу приділив не тільки визначенню практичної тематики конференції, а й підбору фахівців для виступу з доповіддю.

 

Більш детально читайте в журналі "Упаковка" № 5-2021 в жовтні 2021 р.