Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

«ПОТУЖНІСТЬ 2030» ВІД FM LOGISTIC УКРАЇНА

06.10.2021

 

1 жовтня 2021 року пройшло урочисте відкриття нових складських потужностей FM Logistic Україна, площею 17 000 кв.м, які побудовані за новітніми технологіями енергозбереження та операційної ефективності.

 

Cебастьян Лардельє, генеральний директор FM Logistic Україна, зазначив: “Компанія планує подальше розширення площ до 80 000 кв.м, інвестиції у розвиток власного транспорту для магістральних та міських перевезень. Ми віримо у майбутнє України та будемо й надалі працювати над впровадженням ефективних рішень і розвитком працівників для підвищення рівня задоволеності наших клієнтів”

 

 

 


Cтратегія "Потужність 2030"

 

Також компанія презентувала глобальну стратегію подальшого розвитку. Нова стратегія, під назвою «Потужність 2030», визначає, що FM Logistic планує до 2030 року досягти підвищення обсягів операцій у 2 рази в глобальному вимірі - до 3 млрд євро з 1,4 млрд євро у 2020 році.
Це ще одна важлива віха, яка формує майбутнє FM Logistic. Відтепер основними напрямками є:
1) Зосередження на розвитку логістичних рішень для e-commerce, міській транспортній логістиці, розширення власного транспорту, підвищення рівня якості послуг;
2) Посилення заходів зі сталого розвитку, охорони навколишнього природного середовища, перетворення власних складських операцій у вуглецево-нейтральні (нульовий рівень викидів) до 2030 року;

 

Як підтвердження прийнятої стратегії – за результатом першого півріччя 2021 року - показник зростання доходів компанії у світі становить: +11 % (квітень-вересень 2021 року).

 

Е-commerce
Близько 60% нових контрактів, підписаних FM Logistic минулого року, стосуються логістичних послуг для галузі електронної комерції.
Для втілення стратегії “Потужність 2030” FM Logistic продовжує розширювати мережу великих складських приміщень для багатьох клієнтів, що підтримується інвестиціями в автоматизацію.

 


Сталий розвиток
Стратегія сталого розвитку FM Logistic базується на трьох пріоритетних напрямках: добробуті співробітників, навколишньому середовищі та екологічно ефективних послугах.
У сфері навколишнього середовища FM Logistic націлена на вуглецеву нейтральність для своїх складів до 2030 року. Станом на сьогодні викиди CO2 з об'єктів FM Logistic вже зменшилися на 17% між 2018 та 2020 роками.
Також цієї осені FM Logistic почне експлуатувати зелену водневу станцію на своєму складі в Іллескас, Іспанія, потужністю 45 кг водню на тиждень. Вироблений на власній станції водень буде використовуватися для заправки навантажувачів та фургонів. Дана ініціатива отримує підтримку від Європейського фонду регіонального розвитку (ЄФРР).
Тим часом FM Logistic та компанія Bouygues Energies et Services об'єдналися для встановлення електролізера у регіоні Луаре у Франції. Він буде мати потужність до 800 кг зеленого водню на день.
Що стосується транспорту, FM Logistic розпочала експлуатацію 30 вантажних автомобілів, що відповідають вимогам Євро 6, які працюють на біопаливі французького виробництва Oleo 100. Очікуване скорочення викидів CO2 на вибраних маршрутах становить 65%, у порівнянні з моделями дизельних двигунів, які використовувалися раніше.

 


Інвестиції в Україну

 

FM Logistic започаткувала операційну діяльність в Україні у 1996 році. За період понад 25 років компанія інвестувала більш ніж 50 мільйонів євро в будівництво власного логістичного центру, потужністю 60 тис кв.м у с. Дударків, Бориспільського району, Київської області, у впровадження новітніх технологій, розвиток та навчання своїх співробітників.
Компанія надає послуги зі складського обслуговування, транспортної логістики та митного оформлення для клієнтів різних галузей та є критичною частиною ланцюга постачання від виробника товарів повсякденного вжитку, електронної комерції, косметики, фармацевтики, продуктів харчування та роздрібної торгівлі кінцевим споживачам.
FM Logistic Україна створила більші ніж 900 робочих місць в Україні.