Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Fachpack 2021: тенденції, інновації та кращі практики

15.07.2021

Виставка Fachpack 2021 має відбутися в виставковому центрі Нюрнберга (Німеччина) з 28 по 30 вересня 2021 г. Вона стане першим великим місцем зустрічі представників європейської пакувальної індустрії за два роки.


Протягом трьох днів відбудеться діалог між діловими партнерами і колегами, а також обмін тенденціями, інноваціями і передовим досвідом. Основна тема Fachpack «Екологічна упаковка» відображена в програмі лекцій, в спеціальних експозиціях і на стендах учасників. Крім екологічної стійкості, мова піде, перш за все, про зміну поведінки споживачів, дизайн упаковки та цифрову трансформацію. Стартапи представлять свої ідеї і продукти. А кращі пакувальні рішення будуть відзначені на врученні German Packaging Award (dvi) і Sustainability Award (Packaging Europe).

 

На даний час для участі в експозаході зареєстровано близько 690 експонентів, серед яких багато відомих виробників пакувального обладнання та матеріалів. Вони готуються свої стенди, що представити їх у семи виставкових залах. Поточний список учасників і плани залів доступні онлайн. Крім виставкових стендів учасників, Fachpack знову пропонує своїм відвідувачам велику і різноманітну програму підтримки.

 

Новинка цього року - myfachpack, цифрове розширення Fachpack для всіх аспектів підбору партнерів і передачі знань. Це додатково виводить галузеву виставку у віртуальний світ. Напередодні виставки новий інструмент пропонує можливості для налагодження контактів і дозволяє інтенсивно готуватися до відвідування виставки. Крім того, програма лекційних форумів транслюватиметься в прямому ефірі під час виставки, а також буде доступна після заходу. myfachpack можна використовувати як на комп'ютері, так і на мобільному пристрої через додаток.

 

Виставка Fachpack - барометр тенденцій галузі.