Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ANUGA FOODTEC ВІДБУДЕТЬСЯ У 2022

24.12.2020

Компанія Koelnmesse, організатор провідної міжнародної виставки Anuga Foodtec, яка присвячена технологіям харчової промисловості, оголосила про перенесення термінів її проведення з березня 2021 р. на 26-29 квітня 2022 р. в зв'язку з обмеженнями в пересуванні і організації масових заходів, викликаними триваючою пандемією коронавірусу.

«Ми дуже шкодуємо про те, що нам довелося відкласти Anuga Foodtec до 2022 р, незважаючи на хорошу підготовку і підтримку з боку галузі. Однак в останні тижні серед всіх, хто причетний до неї, зростає скептицизм і заклопотаність. В результаті багато компаній відмовилися від участі через інфекцію і поточні непередбачувані обставини. Однак без важливих ключових факторів інтернаціональності і міжгалузевої участі Anuga Foodtec не може бути реалізована. У нових датах ми взяли до уваги бажання галузі відкласти виставку, – сказав Олівер Фрезе (Oliver Frese), головний виконавчий директор Koelnmesse. – Нові терміни проведення заходу – краще можливе рішення, з огляду на календар міжнародних виставок, а також доступну дату і місткість залів. Таким чином, ми даємо галузі перспективу і забезпечуємо безпеку планування».

У 2022 р виставка буде проходити як гібридний захід, тобто як поєднання фізичної присутності і цифрової платформи. Додавання цифрової платформи до реальності створює передумови для забезпечення того, щоб якомога більше зацікавлених осіб з Німеччини та з-за кордону отримали доступ до новітніх технологій і процесів індустрії продуктів харчування і напоїв, а також щоб мережева взаємодія всередині галузі постійно розвивалася.