Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

UNILEVER INTERNATIONAL ЗРОБИТЬ ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛЯХ ЕКОЛОГІЧНИМ

21.07.2022

 

Unilever International уклала глобальне партнерство з IHG Hotels & Resorts, щоб замінити одноразові упаковки з засобами особистої гігієни на великі багаторазового використання в більш ніж 4000 готелях мережі, щоб допомогти готельній групі скоротити використання одноразових полімерів.


Термін «розфасовані зручності» визначається як більші пляшки або дозатори об’ємом щонайменше 235 мл, які не замінюються після кожного перебування гостя.

 

У рамках цього партнерства ми поставлятимемо повнорозмірну продукцію Dove – засоби для миття рук, засоби для миття тіла, шампуні, кондиціонери та лосьйони для тіла – до готелів IHG Essentials і Suites Collection по всій Америці, Європі, Близькому Сході, Африці та Азії і Китаї. До них належать готелі Holiday Inn, Holiday Inn Express, готелі Avid, Staybridge Suites і Candlewood Suites, на які припадає близько 80% портфоліо IHG. Dove постачатиме різні розміри упаковок, і всі пляшки об’ємом 500 мл будуть багаторазовими.

 

Очікується, що перехід на повнорозмірні формати заощадить щонайменше 850 тонн полімерів на рік тільки в американському регіоні IHG і означає значне скорочення загального обсягу пластикового сліду групи.

 

«Unilever прагне зробити екологічне життя поширеним явищем, і ми маємо амбітні цілі в усіх сферах нашого бізнесу», — коментує Умеш Шах (Umesh Shah), генеральний директор Unilever International. «Ми раді співпрацювати з IHG Hotels & Resorts, щоб допомогти розширити екологічне життя в туристичній індустрії, забезпечивши ванні кімнати масовими зручностями. Завдяки цій співпраці гості IHG зможуть насолоджуватися асортиментом продуктів від Dove під час свого перебування, зменшуючи використання полімерів».

 

Розгортання відбулося після нещодавнього запуску туалетно-косметичних засобів більшого розміру в об’єктах InterContinental Hotels & Resorts. У 2019 році IHG стала першою глобальною готельною компанією, яка зобов’язалася відмовитися від мініатюр у ванних кімнатах на користь зручностей більшого розміру для всіх своїх готельних брендів, що є ключовим кроком у її зобов’язанні відмовитися від одноразових речей під час перебування гостей до 2030 року.

 

Як каже Ясмін Даймонд, виконавчий віце-президент із глобальних корпоративних питань IHG Hotels & Resorts: «IHG стала піонером у переході до мінімальних відходів у індустрії гостинності, і ми раді покласти кінець мініатюрним ванним кімнатам завдяки нашій співпраці з Unilever. Наші гості все більше усвідомлюють вплив, який їхній вибір справляє на навколишнє середовище, і наші колеги, інвестори, власники та постачальники очікують, що ми будемо діяти відповідально».

 

Наше партнерство з IHG Hotels & Resorts є чудовим прикладом того, як ми об’єднуємо зусилля з сектором подорожей і туризму, щоб зменшити кількість одноразового пластику під час подорожей.

 

Джерело: Unilever