Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ТУБИ З МОНОМАТЕРІАЛІВ ВІД EMBALLATOR TECTUBES

06.06.2022

Серії Small Dose включають моделі Twist off Recap, Twist off Reseal, Twist off Reclose, Twist off Reclose Aluminium і Capped Aluminium. За словами Emballator, асортимент включає продукти, виготовлені з поліетилену, переробленого алюмінію та алюмінію.


Туби можуть виготовлятися медичних класів для фармацевтичного застосування або звичайного використання. Вся продукція виготовляється у виробничому процесі, який відповідає стандартам ISO 9001: 2015, 15378: 2017 та ISO 14001, зазначають у компанії.

 

Emballator повідомляє, що асортимент призначений для малих доз продуктів. Крім того, компанія стверджує, що всі продукти в асортименті Small Dose виготовляються з використанням зеленої електроенергії.

 

Джим Йоханнессон (Jim Johannesson), менеджер з продажу та маркетингу Emballator Tectubes, коментує: «Всі продукти в цьому новому асортименті були створені з акцентом на екологічність. Усі вони виготовлені з мономатеріалів, що полегшує їх переробку.

 

«Нашим флагманським продуктом у цьому асортименті є наш новий Twist off Recap. Це нова туба з інтегрованим рішенням кришки. Цей інтегрований ковпачок зменшує вміст матеріалу на 10%, а оптимізований виробничий процес мінімізує вуглецевий слід.