Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РОЗУМНА УПАКОВКА ДЛЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ

05.11.2021

Palladio Group SpA представляє свою нову інноваційну програму PhutureMed, яка включає в себе розумну блістерну упаковку, розроблену для підтримки пацієнтів у моніторингу вживання наркотиків, і рішення, яке використовує електронні фарби для роз’яснення інформації для клінічних випробувань ліків.


Блістерна упаковка PluggyMed – ключове нововведення від PhutureMed – була розроблена у співпраці з Omnys, розробником програмного забезпечення з Віченці. Як повідомляється, розроблений для зручності використання клієнтами, PluggyMed містить додаток для смартфона, який можна завантажити, щоб дати пацієнтам огляд їх терапевтичної програми та дозволити їм перевірити правильні дози ліків.

 

Габріеле Моларі, керівник відділу маркетингу та інновацій для клієнтів у Palladio Group і координатор програми PhutureMed, пояснює: «Завдяки друку інноваційними фарбами, встановлюється взаємодія між блістерною упаковкою препарату та розумним пристроєм, щоб контролювати дотримання пацієнтом вимог терапії.

 

«Зібрана інформація потім розповсюджується на хмарній платформі, до якої можуть отримати доступ не лише самі пацієнти через смартфон, а й різні опікуни, як-от лікар загальної практики або члени сім’ї».

 

Крім того, Palladio Group додає, що база даних, створена за допомогою програми, також буде передана фармацевтичним компаніям.

 

Антоніо Марчі, генеральний директор Palladio Group, коментує: «Це рішення є прототипом, розробленим у рамках інноваційної програми PhutureMed.

 

«Перший із серії, за допомогою якої Palladio Group має намір створити та керувати справді відкритим інноваційним центром для ліків, залучаючи не лише клієнтів і постачальників, а й співробітників, університети, стартапи та дослідницькі центри до вивчення інноваційних рішень як відповідь на зміни, що відбуваються у фармацевтичному світі».

 

Компанія додає, що вона також розробляє концепцію для вирішення проблеми суперечливої або різної інформації, що стосується ліків, які проходять клінічні випробування, а також пропонує покращені функції відстеження та боротьби з підробками – постійний виклик для фармацевтичної промисловості.

 

За словами Моларі: «Це рішення, яке використовує електронні фарби (e-ink), що дозволяє дистанційно змінювати інформацію безпосередньо на упаковці ліків лише тим, хто уповноважений на це.

 

«Ідея заснована на концепції наявності «відбитка пальця», який містить унікальний код, надрукований на упаковці препарату. Класичні коди QR або Data Matrix легше підробити, тому ми пропонуємо використовувати зображення, наприклад, логотипу, який завжди здається людському оку однаковим, але насправді має унікальний код, який можна сканувати за допомогою спеціальної програми для смартфона.

 

«Таким чином пацієнт також може перевірити, чи є продукт оригінальним, і отримати дедалі більше індивідуальну інформацію».

 

Палладіо Group представить ці рішення зі своєї програми PhutureMed на CPhI Worldwide в Fiera Milano, Мілан, Італія, яка пройде 9 - 11 листопада 2021 року.