Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВКА ДЛЯ ХЛІБА НА ОСНОВІ ПЕРЕРОБЛЕНИХ ПОЛІМЕРІВ

14.09.2021

 

SABIC, світовий лідер у хімічній промисловості, оголосив про успішне розгортання іншого проєкту в рамках своєї програми TRUCIRCLE ™ для прискорення впровадження кругової полімерної економіки. Allied Bakeries, провідний постачальник хлібобулочних виробів у Великобританії, представив пакети для хліба Kingsmill No Crusts 50/50, виготовлені компанією St. Johns Packaging з використанням сертифікованого переробленого поліетилену (PE) компанії SABIC. Після початку спільного проєкту у листопаді 2020 року, випробувальний етап був завершений у травні 2021 року на виробництві упаковки St. Johns Packaging у Китаї, а Kingsmill представила пакети з поліетиленової плівки із сертифікованим переробленим полімером у магазинах Великобританії у вересні 2021 рік.


Пакети виробляються компанією St. Johns Packaging, вертикально інтегрованим виробником гнучких пакувальних виробів, що працюють по всьому світу з використанням поліетиленової сировини марки SABIC. Пакети містять 30-% вміст вторинної сировини з відходів після споживання. Використовуючи вдосконалену вторинну переробку, використаний та змішаний полімер перетворюється на піролізну олію, яка потім використовується у виробництві нових полімерів з тією ж чистотою та якістю, що й традиційні первинні поілмери.

 

«Щоб такі рішення працювали в довгостроковій перспективі, партнери в ланцюжку створення вартості матеріалів повинні тісно співпрацювати, – каже Абдулла Аль-Отайбі, генеральний директор, ETP & Market Solutions у SABIC. «Завдяки нашій програмі TRUCIRCLE ми прагнемо до інноваційних бізнес-моделей, щоб перетворити нашу галузь з лінійної на кругову і допомогти запобігти марнотратству цінних матеріалів. За порівняно короткий час цей чудовий спільний проєкт показав чого можна досягти працюючи разом, щоб максимізувати переробку полімерів після споживача».

 

Кругові матеріали SABIC виробляються з використанням обліку балансу маси відповідно до програми PLUS Міжнародної стійкості та вуглецевої сертифікації (ISCC), яка слідує набору заздалегідь визначених та прозорих правил для відстеження потоку матеріалу по складних ланцюгах поставок від сировини до кінцевого застосування.

 

Кріс Крейг, з Allied Bakeries сказав: «У Kingsmill ми повністю віддані пошуку шляхів вирішення проблем з полімерами, з якими стикаються всі виробники продуктів харчування. Звичайно, це лише один із наших продуктів, але це важливий крок, який показує, як виробники харчових продуктів та постачальники упаковки працюють разом, щоб здійснити так необхідні зміни. Нам дійсно потрібно більше гнучких полімерів для переробки, щоб мати більше матеріалів для таких проєктів».

 

Сертифіковані полімери замкненого циклу SABIC є частиною його портфоліо TRUCIRCLE та послуг для циркулярних рішень, які також включають дизайн для вторинної переробки, сертифіковані відновлювані джерела з біологічної сировини та ініціативи замкненого циклу для переробки полімерів у високоякісні продукти та допомогу запобігання переробці цінних використаних полімерів.

 

Джерело: Marketing Solutions NV