Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

RETORTPOUCH ВІД MONDI ДЛЯ ВИРОБНИКІВ КОРМІВ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

18.10.2021

 

Mondi, світовий лідер у сфері упаковки та паперу, поповнив свій асортимент стійких рішень для упаковки продуктів харчування та кормів для домашніх тварин із запуском RetortPouch Recyclable.


Нова упаковка з високим бар'єром замінить складну багатошарову структуру, яка не підлягає вторинній переробці для цілого ряду сухих та вологих кормів для домашніх тварин. Для вологих або напіввологих продуктів, які піддаються термічній обробці в парових або гарячих водовідштовхувальних ємностях для досягнення стерилізації харчових продуктів, стійких до зберігання, потрібна реторт упаковка. Алюміній, який зазвичай використовується в більшості структур, був замінений інноваційною плівкою з високим бар'єром, яка підтримує високі температури та зберігає короткі терміни обробки під час процесу термічної обробки. Нова упаковка з мономатеріалу повністю переробляється, пропонуючи рішення, яке захищає продукт, забезпечує винятковий термін зберігання та зменшує потенційні харчові відходи.

 

Mondi витратив більше двох років на дослідження та тестування цього продукту, щоб переконатися, що можна задовольнити кілька важливих потреб у застосуванні. Запуск RetortPouch Recyclable – це ще один крок до досягнення мети Mondi – забезпечити, щоб до 2025 року всі її вироби можна було багаторазово використовувати, переробляти або компостувати в рамках зобов’язань MAP2030 .

 

Евелін Вагнер-Хан, керуючий директор Mondi Korneuburg каже: «Сталість є головним пріоритетом Mondi, і ми прагнемо зробити цю інновацію доступною для всіх наших клієнтів. Наше рішення, допомагає знизити екологічний слід продукту, і клієнти можуть бути впевнені, що їх продукція буде повністю захищена під час виробництва та транспортування та відповідатиме їхнім цілям у сфері сталого розвитку. Це ще один приклад втілення нашого досвіду у створенні стійкої упаковки для харчових продуктів та реалізації рішень, які працюють для клієнта, кінцевого споживача та навколишнього середовища».

 

Джерело: Mondi