Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PACKINFO ПРОПОНУЄ

23.03.2022

Інформаційно-аналітичний центр «Упаковка» разом з Брендінговою Агенцією Gorazio (Харків) працював над ребрендингом пакувального пошукового порталу. Але ми не встигли його доробити.


У цей дуже важкий військовий час є необхідність допомагати нашим українським пакувальникам, підтримувати їх та реалізовувати продукцію на українському та європейскому ринках. На період війни замість розділу НОВИНИ ми пропонуємо публікацію на пошуковому порталі https://packinfo.com.ua пропозицій українських компаній, які хочуть або реалізувати свою продукцію, або придбати необхідні матеріали. Ця інформація також буде надіслана на українські підприємства, які виготовляють харчові продукти, напої та будь-яку продукцію в упаковці.

 

Для розміщення пропозицій надсилайте інформацію (назва підприємства, назва продукції, основні її характеристики та фото, контакти) на адресу КЛУБУ ПАКУВАЛЬНИКІВ club-pack@ukr.net

 

Наша команда працює, ми маємо фінансово підтримувати наших співробітників. Тому ми встановили вартість такої публікації – 900 грн. з ПДВ.

 

Ми на зв’язку club-pack@ukr.net або +38 067 232 3215 (WhatsApp, Viber).

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!