Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

«ВІКІПЕДІЯ» ДЛЯ ГУРМАНІВ

22.12.2021

Дизайнер упаковки Андреас Мілк та його команда розробили глосарій, у якому перераховано та пояснюються нові та екологічні матеріали для упаковки: «Material Lab» — це безкоштовна онлайн-платформа.


Їстівні захисні спреї для авокадо, грибів, полімери, які їдять, пляшки з гарбузових рослин: у всьому світі список матеріалів і продуктів, які можна використовувати для екологічної упаковки, стає довшим. Численні винаходи запатентованих матеріалів невідомі торгівлі, а тим більше споживачам. Багато скорочень для пакувальних матеріалів відомі лише фахівцям. Ті, хто займається упаковкою для харчових продуктів, будь то промисловість чи торгівля, все більше потребують орієнтації. «До цього часу не вистачало свого роду Вікіпедії для гурманів», – каже Андреас Мілк, дизайнер упаковки та керуючий директор агентства MILK у Франкфурті. Мілк хотів закрити цю прогалину. Він і його команда розробили глосарій «Лабораторія матеріалів», у якому перелічені та коротко описані «матеріали, які орієнтуються на перспективи» для первинної та вторинної упаковки. Словник – це публічна платформа, до якої можна отримати безкоштовний доступ – звідси порівняння з Вікіпедією. «Раніше не було такої бази даних», — каже Мілк, чиє агентство вважає клієнтами численні компанії харчової промисловості, такі як Ritter Sport або Eckes-Granini, і консультує їх з питань упаковки та розробляє для них дизайн.

 

«Лабораторія матеріалів» не претендує на повноту – адже постійно додаються нові матеріали. Користувачі онлайн можуть вибрати різні фільтри, наприклад категорію або типи їжі, щоб конкретизувати свій пошук. Також є фільтр «Статус», який вказує, чи знаходиться матеріал на стадії концепції, є прототип, готовий до запуску на ринку чи навіть готовий до серійного виробництва. Деякі витяги з глосарію: Lactips, наприклад, — це їстівна пакувальна плівка, виготовлена з молока і вже готова до серійного виробництва; Ponto Biodesign — це бактеріальна целюлозна плівка, яка має статус готової до ринку; Scoby – це назва упаковки, виготовленої з тканих біовідходів, яка готова до продажу.

 

Нові матеріали пропонують додаткову цінність

Катаріна Хольц, арт-директор MILK, зібрала матеріали та продукти з усього світу, перевірила їх у розробників та задокументувала. Окрім назви продукту, є також інформація про продукт, виробника та джерело інформації. «Екологічність також стає критерієм рішення в упаковці. Нові матеріали постійно розробляються по всьому світу. Вони не тільки екологічно переконливі, але й пропонують додаткову цінність продукту, який вони упаковують. Для нас і наших клієнтів завдання в найближчі роки полягає в тому, щоб переосмислити упаковку та маркетинг харчових продуктів у найекологічний спосіб», – говорить Мілк.

 

 

Скарбниця для виробників та роздрібних продавців

З грудня 2020 року по сьогоднішній день в Інтернеті було розміщено близько 250 матеріалів. «Це скарбниця для всіх виробників і роздрібних продавців, які хочуть перепакувати їжу в майбутньому», – каже Андреас Мілк. Було багато пошукових запитів не лише від безпосередньої галузі, але й, наприклад, від студентів чи друкарів. Під час пандемії багато рестораторів, які шукали упаковку на винос, шукали і зв’язувалися з платформою. Ні за згадку продукту, ні за використання платформи Франкфуртське агентство не бере грошей, каже він. «Це платформа з відкритим кодом», — підкреслює Мілк. У США, за його словами, існують порівнянні системи, але вони засновані на моделі абонента. Оскільки Мілк, як дизайнер, також зосереджується на візуальних результатах, він також надрукував перший випуск «Лабораторії матеріалів» але там можна знайти лише близько половини фактичного глосарію. Ккнига оформлена ілюстраціями продуктів і відкриттям для онлайн-бази даних. Вже планується другий випуск.

 

 

Джерело: Packaging 360