Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПАКУВАННЯ В ЕЛЕКТРОННІЙ КОМЕРЦІЇ

30.05.2022

Mondi, світовий лідер у сфері екологічно чистої упаковки та паперу, співпрацює з німецьким постачальником машин Beck packautomaten для створення функціонального рішення з паперу, яке має великий потенціал застосування в електронній комерції, замінюючи полімерну упаковку та створюючи упаковку правильного розміру для широкого асортименту. продуктів.


За останні роки ринок електронної комерції значно зріс, на нього припадає приблизно 20% світових роздрібних продажів у 2021 році. Це означає, що поширюється широкий асортимент товарів, а це вимагає упаковки різних розмірів, форм і міцності. Щорічне дослідження споживчих тенденцій Mondi показало, що онлайн-роздрібні продавці активно шукають практичні рішення для упаковки, які забезпечують оптимальний захист відвантажуваних товарів і є стійкими – 82% клієнтів віддають перевагу упаковці для електронної комерції, яка підлягає переробці.

 

FunctionalBarrier Paper від Mondi на 95% складається з паперу з покращеними бар’єрними властивостями, які гарантують преміальний захист продукту від водяної пари та вологи. Це важливо для багатьох продуктів, які відправляються, включаючи електронні товари. Папір виготовлений з більш високою міцністю, що дозволяє переносити важкі предмети без пошкоджень. Він відповідально отриманий, виготовлений з відновлюваних матеріалів і підлягає переробці в існуючих потоках переробки по всій Європі.

 

Автоматизована пакувальна машина Beck гарантує, що продукти різних розмірів будуть упаковані відповідно до їхніх вимог. Машина вимірює упаковані товари та розраховує потрібний розмір паперу, зменшуючи надмірне використання матеріалу і тим самим мінімізуючи відходи та витрати. Стабільна герметизація паперу Mondi з усіх чотирьох сторін упаковки гарантує, що він відповідає вимогам логістики та захищає товари в дорозі, що було успішно підтверджено під час випробувань у сертифікованій лабораторії Mondi ISTA на заводі в Бупак.

 

Томас Лунц (Thomas Lunz), менеджер промислової групи Functional Paper, Mondi Functional Paper & Films, каже: «Усі види товарів щодня перевозяться по всьому світу. Потреба у створенні упаковки на замовлення, яка зменшує кількість відходів, захищає широкий асортимент продукції та забезпечує досягнення цілей екологічності, величезна. Наш FunctionalBarrier Paper дозволяє онлайн-магазинам продовжувати скорочувати використання непотрібних полімерів, дотримуючись нашого підходу до використання паперу, де це можливо, і полімерів, коли це корисно».

 

Олександр Дехарде (Alexander Deharde), директор з продажу Beck packautomaten, додає: «Папір FunctionalBarrier від Mondi має чудову продуктивність на наших автоматизованих пакувальних лініях і є екологічним рішенням, яке замінює полімерну упаковку для онлайн-відправлень. У першій співпраці з європейськими роздрібними продавцями одягу ми значно скоротили використання полімерів і зможемо заощадити понад 45 тонн щороку після завершення зміни».

 

Джерело: Mondi