Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВАКУУМНИЙ ФЛАКОН З ПЕРЕРОБЛЕНИХ ОКЕАНСЬКИХ ВІДХОДІВ

15.11.2021

Тайванська компанія SR Packaging, що займається виробництвом упаковки, повідомила про випуск першого у світі вакуумного флакона для спрею OWP75 Airless Bottle, який здебільшого виготовлений із полімерів, отриманих з океанського сміття.


Для випуску нового флакона компанія використовує перероблений поліетилен високої щільності (HDPE), отриманий з рибальських сіток, мотузок і тралів, зібраних після використання в морі, і робить флакон для спрею OWP75 доступним для чистих косметичних товарів.

 

 

Флакон OWP75 Airless Bottle являє собою запатентовану вакуумну конструкцію типу «пакет у пляшці» (bag-in-bottle), в якій використано 75% повторно перероблених полімерів, отриманих з океанічних відходів, 25% первинних полімерів для зовнішніх стінок, а також стовідсотково полімерна тонка плівка всередині для захисту засобів для догляду за шкірою, що не містять токсинів. Флакон має безмежний потенціал дизайну та форми і сумісний з вакуумним диспенсером або вакуумною помпою для дозування в перевернутому на 360° положенні.