Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВИЙ ЕКОПАК ARCADE BEAUTY ДЛЯ ELGYDIUM

12.07.2022

 

Вперше на ринку засобів для догляду за ротовою порожниною група Arcade Beauty розробила ексклюзивний 100-мл 3D-пакет під назвою Ecopack, виготовлений з мономатеріалів, що робить його готовим до переробки.


Розробка цього 3D-пакета, який здатний до переробки, є справжньою інновацією на ринку догляду за порожниною рота. Легший за звичайний тюбик, цей придатний для вторинної переробки пакет без додаткового пакування сприяє реалізації концепції Pierre Fabre щодо сталого розвитку завдяки щорічному скороченню на 69% споживання CO2, на 48% споживання полімерів та на 85% менше використання води. Упаковка також зменшує використання алюмінієвої та вторинної упаковки.

 

Ecopack дозволяє Arcade Beauty персоналізувати кожен продукт, щоб зберегти його ідентичність завдяки унікальним формам, дизайнам і наповненням. Пакет простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий з оптимальним дозуванням.

 

Маючи великий досвід у виробництві та наповненні упаковки для різних категорій, Arcade Beauty виходить на новий ринок догляду за ротовою порожниною. Цей 3D-пакет нового покоління виготовляється та наповнюється на одному з європейських заводів групи.