Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MONDI ІНВЕСТУЄ В ЕКОЛОГІЧНУ УПАКОВКУ ДЛЯ КОРМІВ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

21.07.2022

MONDI повідомила, що інвестує майже 65 млн євро в три заводи з виробництва гнучкої споживчої упаковки в Європі, щоб допомогти задовольнити зростаючий попит на екологічну упаковку для кормів для домашніх тварин.


Цей проєкт є частиною програми капітальних інвестицій Mondi в розмірі 1 млрд євро, спрямованої на прискорення розвитку екологічної упаковки.

 

Роботи вже розпочато в Mondi Korneuburg в Австрії та включають інвестиції в нові машини та обладнання, а також розширення виробничих площ. В Mondi наголосили, що ці зміни призведуть до збільшення потужності, що зміцнить позицію підприємства як «лідера ринку» готових ретортних пакетів для вологих кормів для домашніх тварин.

 

Група також інвестує в нове обладнання на заводах Mondi Halle і Mondi Steinfeld у Німеччині, щоб збільшити виробничі потужності виробництва екологічно чистих готових пакетів для кормів для домашніх тварин, а також для дому та особистого догляду. Це, як додала компанія, допоможе клієнтам перейти від багатошарової упаковки, яка не підлягає повторній переробці, до більш екологічних альтернатив, таких як пакети з мономатеріалу, які підлягають переробці, і готові паперові пакети.

 

Дірк Габріель (Dirk Gabriel), головний операційний директор напрямку гнучкої упаковки для споживчих товарів, Mondi, сказав: «Ми пишаємося тим, що є інноваційним, гнучким партнером для наших клієнтів. Завдяки цій інвестиції ми продовжуємо лідирувати в екологічних рішеннях для упаковки, особливо в для кормів для домашніх тварин.

 

«Ці інвестиції також підтримують наш план дій Mondi до 2030 року (MAP2030), який зосереджений на кругових рішеннях, створених уповноваженими людьми, які вживають заходів щодо клімату. Завдяки цим проєктам ми підвищуємо ефективність роботи та зменшуємо наше власне енергоспоживання, а також підключаємо нашу виробничу мережу».

 

Джерело: MONDI