Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВКА З ПАПЕРУ З БАР’ЄРНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

30.09.2021

 

З 2016 р. Mitsubishi HiTec Paper розробляє папір з бар’єрними властивостями повністю придатний для вторинної переробки для гнучкії упаковки для харчових та нехарчових продуктів. З тих пір попит на екологічно чистий пакувальний папір з ефективними бар’єрними функціями значно виріс. Один з ключових гравців на ринку харчової промисловості впродовж багатьох років використовує пакети з barricote® WGOM для фасування какао -порошку, а вже деякий час barricote® LINER MG для вторинної упаковки для шоколадних дропсів.


Розроблений у тісній співпраці з великими виробниками харчових продуктів, виробниками пакувальних машин та переробниками, Mitsubishi HiTec Paper тепер пропонує цілий ряд бар’єрних паперів з barricote®. Папір, який можна повністю переробити, використовується для виробництва пакетів , мішків, мішків-вкладишів та, як обгортковий папір. Завдяки ефективним комбінованим бар’єрним властивостям проти водяної пари, жиру та олії, кисню та аромату, а також міграції мінеральної олії, папери з barricote® підходять як для первинної, так і для вторинної упаковки. Таким чином, Mitsubishi робить значний внесок у скорочення відходів, кругову економіку та повторне використання цінної сировини.

 

Цілі сталого розвитку та стратегія продукту Mitsubishi HiTec Paper збігаються особливо з амбітними цілями великих виробників продуктів харчування. Нещодавно розроблена упаковка повинна бути на 100% перероблена. Провідні харчові компанії все більше покладаються на папір як на пакувальний матеріал і роками працюють з бар’єрними паперами Mitsubishi при розробці та виробництві продукції.

 

 

Останнім результатом тісної співпраці є вторинна упаковка для шоколадних дропсів. Для зовнішньої упаковки виробник харчових продуктів використовує barricote® лайнер MG. Папір для бар’єрів має вражаючі властивості термозварювання, дуже хороші технологічні властивості і діє як особливо ефективний бар’єр проти міграції мінеральних олій, а також проти жиру та олії, при цьому повністю придатний до переробки.

 

«Наші папери з barricote® не тільки пропонують чудові бар’єрні та теплоізоляційні властивості, їх також можна на 100% переробляти. Виробляючи barricote®, ми робимо внесок у бачення майбутнього без відходів»,-каже д-р Дітер Беккер, директор з розвитку нового бізнесу компанії Mitsubishi HiTec Paper. «Ми спираємось на покриття на водній основі та високу частку біорозкладаних інгредієнтів. Водночас наші бар’єрні папери на 100% не містять поліетиленових плівок, фторуглеводородів, хлорованих вуглеводнів та оптичних освітлювачів. Ми пишаємося тим, що можемо співпрацювати з командами розробників великих власників брендів над успішними проєктами у сфері перетворення продукції з полімерної упаковки на паперову та зробити це цінним внеском у раціональне, екологічно чисте рішення упаковки майбутнього».

 

Джерело: Mitsubishi HiTec Paper