Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

KPNEXT™ НОВА БЛІСТЕРНА ПЕТ-ПЛІВКА

30.08.2021

 

Klöckner Pentaplast (kp), провідний світовий виробник високобар’єрних захисних пакувальних рішень з використанням матеріалів із вторинної сировини, запустив kpNext™, свою першу на ринку інноваційну плівку для ПЕТ-блістерів здатну до переробки. kpNext™ – це єдиний ПЕТ блістер, здатний до вторинної переробки, який повністю сумісний з фармацевтичним обладнанням для виробництва, наповнення та герметизації.


kp має багату історію створення інноваційної фармацевтичної блистерної упаковки, і kpNext™ – це наступний крок цієї еволюції. kpNext™ є єдиною ПЕТ-плівкою, призначеною для вторинної  переробки блістерної упаковки. Фармацевтичні компанії можуть використовувати kpNext™ замість своїх існуючих упаковок на лініях фасування та герметизації без втрати швидкості або необхідності переобладнання. Це справді найкраще, стійке і, в той же час, функціональне рішення.

 

Попит споживачів, світових брендів і виробників на упаковку здатну до вторинної переробки ще ніколи не був таким великим. Плівка kpNext™ відповідає цим вимогам. Вона виготовляється з матеріалів, що підлягають вторинній переробці у всьому світі і призначена для переробки у потоці ПЕТ №1 RIC (ідентифікаційний код смоли) №1.

 

Даніель Станьяро (Daniel Stagnaro), керівник відділу технологій, заявив: «Поточна блістерна упаковка для фармацевтичної продукції класифікується як RIC №7, виготовлена з багатошарової структури з різних матеріалів, яка не підлягає вторинній переробці, тому її утилізують на сміттєзвалищах або спалюють. Великі фармацевтичні компанії кидають виклик виробникам блістерів щодо відповідальних пакувальних рішень. kp вирішила ці проблеми за допомогою kpNext™».

 

kpNext™ – це кульмінація трирічних досліджень та розробок. Використовуючи свій kp i.center, лабораторію з розробки додатків, розташовану в Шарлотсвіллі, штат Вірджинія, науковці, хіміки та технічні групи з kp працювали над розвитком технології: блістерна плівка, розроблена таким чином, щоб її можна було повністю переробити та на існуючих фармацевтичних лініях втілити рішення plug and play.

 

Джерело: Klöckner Pentaplast