Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УНІКАЛЬНІ ЦИФРОВІ КОДИ ВІД КОМПАНІЇ GERRESHEIMER

08.06.2022

Для підвищення безпеки пацієнтів та усунення джерела помилок, які необхідно досліджувати під час виробництва фармацевтичних виробів, компанія Gerresheimer пропонує використовувати унікальні коди на флаконах.


Завдяки кодуванню можна відстежити належність партії, статус наповнення або іншу інформацію для кожного окремого продукту.

 

Концепція простежуваності Gerresheimer забезпечує повну прозорість у всьому ланцюжку створення лікарського засобу та більшу безпеку для пацієнта.

 

У разі відкликання лікарського засобу зв’язок між унікальним кодом первинної упаковки та серійним лікарським засобом дає змогу швидко і точно зробити висновок про одиниці продукту, які постраждали.

 

Унікальний код на первинній упаковці, який неможливо видалити, разом із відповідним цифровим ідентифікатором є ще одним важливим кроком захисту продукту від підробок.

 

Унікальні коди дають змогу застосовувати різноманітні варіанти використання в маркетингу, профілюванні клієнтів або безпеці пацієнтів, дозволяючи кінцевим клієнтам і пацієнтам безпосередньо спілкуватися з продуктом через смартфон.

 

Чітко ідентифіковані продукти та їх цифрове відстеження дозволяють безперервно відстежувати продукти на ринку.

 

Упаковка з прямим маркуванням може допомогти покращити якість продукції та процесу, а також її документацію, роблячи можливим відповідати все більш жорстким нормативним вимогам.

 

Gerresheimer – провідний глобальний партнер фармацевтичної та медичної промисловості, який має заводи в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азії, виробник упаковки для фармацевтичної продукції та продуктів для безпечного та простого прийому ліків: інсулінові ручки, інгалятори, мікронасоси, попередньо заповнені шприци, флакони для ін'єкцій, ампули, флакони та контейнери для рідких та твердих лікарських засобів з системами закриття та безпеки.