Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

FIBRE BOTTLE ДЛЯ ПИВА CARLSBERG

28.06.2022

 

У своєму наймасштабнішому пілотному проєкті на сьогодні Carlsberg Group оголосила про випробування своєї нової пляшки з волокна (Fibre Bottle), вперше запропонувавши споживачам пляшку для пива на біологічній основі, яка повністю підлягає переробці. У такій пляшці споживачам пропонується пиво, зварене з органічного та регенеруючого ячменю.


Пілотний проєкт є життєво важливим для прискорення амбіцій Carlsberg. Щоб зробити пляшку пива комерційною реальністю, 8 000 Fibre Bottle будуть представлені на восьми західноєвропейських ринках: Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Великобританії, Польщі, Німеччини та Франції. Пляшки будуть надані місцевим споживачам, клієнтам та іншим зацікавленим сторонам на деяких фестивалях та заходах, а також передані на цільові проби продукції.

 

Тестування в такому масштабі дасть Carlsberg можливість зібрати відгуки про досвід людей щодо продукту, що послужить основою для наступного покоління дизайну.

 

Нова Fiber Bottle використовує потенціал PEF
Важливою віхою для Fiber Bottle є її полімерна підкладка PEF на рослинній основі, яка була розроблена партнером Carlsberg Avantium, провідним експертом у галузі відновлюваної хімії. PEF повністю виробляється з натуральної сировини, сумісний із системами переробки полімерів і може розчинитися в природному середовищі, якщо опиниться за межами національних систем переробки.

 

Крім екологічних переваг упаковки, PEF функціонує як високоефективний бар’єр між вмістом пляшки, пивом, і зовнішньою оболонкою з волокна, захищаючи смак і шипучість пива краще, ніж звичайний PET на основі викопного палива. Зовнішня оболонка пляшки, вироблена пакувальною компанією Paboco, складається з екологічно чистого деревного волокна. Ця оболонка має додаткову перевагу ізоляційних властивостей, які можуть допомогти зберігати пиво холоднішим довше, порівняно з банками або скляними пляшками.

 

Стефан Мунк, віце-президент Carlsberg з розвитку групи (Stephane Munch, VP Group Development at Carlsberg), каже: «Ми раді представити нашу нову пляшку з волокна споживачам, дозволяючи їм випробувати її. Цей пілотний проєкт буде слугувати більшій меті в тестуванні виробництва, продуктивності та переробки цього продукту в масштабі».

 

«Визначення та виробництво PEF, як компетентного функціонального бар’єру для пива, було однією з наших найбільших проблем, тому отримати хороші результати тестів, співпрацювати з постачальниками та спостерігати, як пляшки наповнюються на лінії, є великим досягненням!»