Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВАНО НА ВІДМІННО

20.05.2024

Всесвітня пакувальна організація відзначила нагородою WorldStar полегшені пляшки багаторазового використання Echovai від Vetropack у категорії «Пакувальні матеріали та компоненти». Ці міцні й легкі вироби вразили не лише журі: після першого ж застосування пивоварнею Mohren пляшки стали стандартним рішенням для австрійської пивоварної промисловості й тепер широко представлені на ринку.

«Майже десять років ми досліджували наш метод Echovai. Я пишаюся та дуже вдячний команді нашого інноваційного центру за відмінний результат»  Йоханн Райтер, генеральний директор Vetropack

 

Із 1970 року Всесвітня пакувальна організація (World Packaging Organisation, WPO) щорічно відзначає найінноваційніше, найкреативніше та найбільш стале паковання престижними нагородами WorldStar. У 2024 році в конкурсі взяли участь 435 пакувальних рішень із понад 40 країн – і серед переможців і перші у світі полегшені скляні пляшки багаторазового використання, виготовлені Vetropack за допомогою спеціально розробленого процесу термічного закалювання. «Майже десять років ми досліджували наш метод Echovai. Я пишаюся та дуже вдячний команді нашого інноваційного центру за відмінний результат», – підкреслює Йоханн Райтер, генеральний директор Vetropack. Легкі скляні пляшки минулого року вибороли перемогу в двох категоріях на Swiss Packaging Awards і таким чином пройшли до етапу нагородження у WorldStar.

 

Джерело: Vetropack