Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

БАР'ЄРНІ МОНОПЛІВКИ ДЛЯ ГНУЧКОЇ УПАКОВКИ ВІД EMSUR

27.09.2021

Підрозділ гнучкої упаковки групи компаній EMSUR запускає EM-Full RFlex - новий асортимент гнучкої упаковки на основі поліетилену та поліпропілену, з метою покращення властивостей вторинної переробки та збереження харчових продуктів.


Компанія заявляє, що її нові гнучкі рішення для упаковки були розроблені у співпраці з центром R+D+I Innotech, а також виробничими майданчиками EMSUR Saymopack та EMSUR SPO відповідно у Валенсії та Бале.

 

EMSUR стверджує, що діапазон EM-Full RFlex замінює звичайні дуплексні структури мономатеріалами, щоб забезпечити «відмінні бар’єрні та герметизуючі властивості» для упаковки.

 

Вони додають, що новий ламінат орієнтований на покупців товарів швидкого споживання (FMCG), яким потрібні пакувальні рішення для мішків, пакетів або дой паків з мономатеріалів.

 

Бар'єрні властивості нового асортименту, очевидно, підходять для різних категорій продуктів, включаючи закуски, кондитерські вироби, каву та чай, свіжі та оброблені продукти, а також для дому та особистої гігієни.

 

Крім того, даний асортимент буде доступний у прозорій та плівці з нанесеним друком, а клієнти матимуть можливість вибору різних лаків, глянцевого, матового або паперового ефекту. Додано, що діапазон EM-Full RFlex придатний для використання як глибокого друку, так і флексографічного.