Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВКА, ЯКА ВБИВАЄ БАКТЕРІЇ

30.12.2021

Команда вчених з НТУ Сінгапуру та Гарвардської школи громадського здоров’я TH Chan, США, розробила «розумний» пакувальний матеріал для харчових продуктів, який є біологічно розкладним, стійким і вбиває шкідливі для людей мікроби. Він також може подовжити термін зберігання свіжих фруктів на два-три дні.


Натуральна упаковка для харчових продуктів виготовлена з кукурудзяного білка зеїну, крохмалю та інших біополімерів природного походження, наповнених коктейлем природних протимікробних сполук. До них відноситься олія чебрецю, звичайної трави, яка використовується в кулінарії, і лимонна кислота, яка зазвичай міститься в цитрусових.

 

У лабораторних експериментах під впливом підвищеної вологості або ферментів шкідливих бактерій було показано, що волокна в упаковці вивільняють природні протимікробні сполуки, вбиваючи звичайні небезпечні бактерії, які забруднюють їжу, такі як кишкова паличка та лістерія, а також гриби.

 

Упаковка розроблена так, щоб вивільняти необхідну мінімальну кількість антимікробних сполук лише у відповідь на наявність додаткової вологості або бактерій. Це гарантує, що упаковка витримає кілька впливів і прослужить кілька місяців.

 

Оскільки сполуки борються з будь-якими бактеріями, які ростуть на поверхні упаковки, а також на самій харчовій продукції, вони мають потенціал для використання в широкому асортименті продуктів, включаючи готові до вживання продукти, сире м’ясо, фрукти, і овочі.

 

Під час експерименту полуниця, яка була загорнута в упаковку, залишалася свіжою протягом семи днів, перш ніж утворилася цвіль, порівняно з аналогами, які зберігалися в звичайних полімерних коробках для фруктів, які залишалися свіжими лише чотири дні.

 

Винахід є результатом співпраці вчених Школи громадського здоров’я NTU-Harvard TH Chan School of Public Health Initiative for SusNanotechnology (NTU-Harvard SusNano), яка об’єднує дослідників NTU та Harvard Chan School для роботи над передовими застосуваннями в сільському господарстві та в продуктах харчування, з акцентом на розробку нетоксичних та екологічно безпечних наноматеріалів.

 

Розробка цього передового пакувального матеріалу для харчових продуктів є частиною зусиль Університету щодо просування екологічних рішень харчових технологій, що узгоджено зі стратегічним планом NTU 2025, метою якого є розробка стійких рішень для вирішення деяких нагальних грандіозних проблем людства.

 

Джерело: Packaging360