Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ДЕЛІКАТНИХ НАТУРАЛЬНИХ ПРОДУКТІВ

08.12.2021

Фрукти та овочі продовжують жити після збору врожаю. Щоб продукт залишався свіжим і апетитним в упаковці до моменту споживання, метаболічні процеси необхідно контролювати інноваційним методом. Завдяки системі пакування FreshSAFE від MULTIVAC існує метод виробництва упаковки із рівноважною атмосферою (EMAP), який оптимізує вміст кисню в упаковках безперервним, природним і стійким способом. Les Maraîchers d'Armor, кооператив у французькому регіоні Бретань, використовує технологію для упаковки своєї білої квасолі, так званої «Cocos de Paimpol», в лотки в модифікованій атмосфері, що дозволяє зберегти термін придатності та якість продукту якомога довше.


«Щоб мати можливість задовольнити попит споживачів на готовий до приготування продукт «все в одному», у 2020 році виникла ідея упаковки бобів Paimpol в модифікованій атмосфері», – пояснює відповідальний Флоріан Джосселін. за новинки в кооперативі. «Завданням було знайти надійну концепцію упаковки для напівсухого продукту, який надзвичайно швидко змінюється після збирання».

 

Рішення: FreshSAFE. Цей процес включає попередньо перфоровані плівки або плівки, перфоровані механічно на самій пакувальній машині MULTIVAC, які забезпечують досягнення контрольованої проникності для кисню, яка може бути точно підібрана до специфічних характеристик дихання конкретного свіжого продукту. Мета завжди полягає в тому, щоб підтримувати найбільш корисну концентрацію кисню та вуглекислого газу для конкретного продукту. Ця рівноважна атмосфера (EMAP) досягається завдяки взаємодії між диханням продукту та необхідною проникністю плівки. Пакувальна система FreshSAFE може виготовлятися на термоформувальних пакувальних машинах і лотках, а також на камерних машинах.

 

Ущільнювач лотків T 600 із системою мікроперфорації FreshSAFE

 

У Les Maraîchers d’Armor використовується T 600, найменший повністю автоматичний ущільнювач лотків MULTIVAC, який можна інтегрувати в лінію. Ця універсальна і масштабована модель дуже гнучко підходить для пакування малих і середніх партій, а керування машиною IPC06 з сенсорним екраном особливо проста в експлуатації. T 600 оснащений системою мікроперфорації MULTIVAC FreshSAFE, яка автоматично перфорує верхнє полотно під час процесу пакування. Завдяки економічно ефективній системі перфорації голкою всі поточні верхні полотна можуть бути перфоровані до необхідної індивідуальної проникності.

 

Щоб задовольнити вимоги Les Maraîchers d‘ Armor, лінія пакування також включала денестер TDS 300 від TVI, а також систему подачі тягового ланцюга MDC і принтер для прямого веб-принтеру від MULTIVAC. Самі пачки складаються з піддону та прозорого верхнього полотна, щоб споживач міг одразу побачити свіжість продукту.

 

Джерело: MULTIVAC