Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

БОРОТЬБА ЗІ ЗМІНОЮ КЛІМАТУ ЗА ДОПОМОГОЮ АНТИКОРОЗІЙНОЇ ПЛІВКИ

26.08.2021

 

Останнім часом все частіше ми стикаємося з екстремальними погодними умовами через зміни клімату, Cortec® (США) представляє термоусадочну плівку MilCorr® VpCI®, створену для найекстремальнішого зовнішнього клімату. У ході випробувань плівка MilCorr® продемонструвала надзвичайну стійкість до сили штормів, пожеж та ураганів.

  

Зміна клімату підживлює екстремальні погодні умови, такі як торнадо, пожежі та повені, які нещодавно були в Європі. Середземноморський регіон горить, а в червні тонадо прокотилося по Чехії. Європейський континент прагне впоратися з цими новими екстремальними умовами навколишнього середовища. На жаль, мільярди доларів активів щороку втрачаються у світі через екстремальне та агресивне середовище, що призводить до корозії та серйозних пошкоджень. Крім того, у важких зовнішніх умовах захист інфраструктури та особистих цінностей від цих масових штормів вимагав посиленого використання захисту упаковки з інгібіторами корозії, щоб нейтралізувати руйнівну дію солоної води, вологості та сміття, що проноситься повітрям.

  

Cortec® розробила термозбіжну плівку MilCorr® VpCI® для збереження та захисту від корозії зовнішніх ресурсів навіть у найсуворіших умовах. Ця плівка захищає товари будь -якого розміру - від літаків, морського обладнання, до запасних частин на зовнішніх стелажах, коли єдиним варіантом є незакрите зберігання. Вона захищає поверхні від найпотужніших природних стихій, забезпечуючи нешкідливий, зручний для користувача захист інгібіторами корозії, які можуть замінити звичайні засоби запобігання іржі, такі як масла та осушувачі, пропонуючи альтернативу дерев’яному ящику, алюмінієвій фользі та вакуумній упаковці. Використовуючи MilCorr®, витрати на консервування можуть бути зменшені на 40-60% відповідно до добре задокументованих даних для глибокого зберігання та збереження транспортних засобів та обладнання.

 

Ця міцна плівка містить технологію VpCI® і забезпечує міцний захист для підтримки цілісності самої плівки, а також деталей, упакованих всередині. Молекули VpCI® випаровуються, розсіюються та конденсуються на металевих поверхнях у замкнутому просторі, захищаючи зовнішній вигляд деталі, а також порожнечі та заглиблені ділянки. Термоусаджувальна плівка MilCorr® VpCI® пропонує повний захист при зберіганні продуктів під час внутрішніх та закордонних відправлень. Власники продукії можуть створити єдине, герметичне та захищене від несанкціонованого втручання захисне середовище за допомогою термоусаджувальної плівки MilCorr® VpCI®, яка відповідає формі об’єкта. Це дозволить забезпечити захист від корозії шляхом контактної та парофазної молекулярної дії інгібіторів корозії всередині. MilCorr® також пропонує захист від ультрафіолету та забезпечує міцний фізичний бар’єр, ефективний у більшості екстремальних зовнішніх кліматичних умов, як на суші, так і на морі, в умовах високих температур, вологості та хлоридів.

 

Доведено, що обладнання, обгорнуте термоусаджувальною плівкою MilCorr® VpCI®, витримує урагани.