Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КОМБІНАЦІЯ ПРОДУКТІВ У МУЛЬТІПАКАХ

04.07.2022

Системи поєднання різноманітних пакувань, які створюють змішані упаковки, дозволяють поєднувати декілька різних напоїв в одній вторинній упаковці. Це дозволяє споживачам купувати різноманітний асортимент напоїв або свіжих, або сезонних продуктів, як приклад в одній упаковці.

 

Безалкогольний напій чи сік? Звичайне улюблене пиво – чи, можливо варто спробувати нове? Який смак енергетичного напою чи змішаного напою подобається сьогодні? Споживачі можуть вибирати з широкого асортименту напоїв у супермаркетах та магазинах, але все ще прагнуть спробувати нові види та смаки. Однак знайти відповідні способи представити їх потенційним покупцям і зробити продукцію помітною в місці продажу є досить складним завданням.

 

Завдяки нашій упаковці для різноманітних продуктів, яка поєднує різні продукти в одну вторинну упаковку, ви, як споживач, легше приймаєте рішення про покупку. Ми пропонуємо численні способи поєднання продуктів, які не тільки відрізняються, але й візуально привабливіші та допомагають виділитися з-поміж конкурентів.

 

Ви можете використовувати упаковку для багатьох сегментів напоїв: від пива та енергетичних напоїв і готових до вживання міцних напоїв у скляній тарі чи банках для напоїв. Упаковка для різноманітних продуктів ідеально підходить для кінцевих покупців, які шукають змін, особливо, як приклад, під час випуску на ринок нових смаків.

 

Завдяки розумним варіантам комбінацій та варіантам різноманітного використання упаковка для різних продуктів надає додаткові маркетингові можливості для якісних продуктів. Наприклад, якщо поєднувати сезонні продукти з основними продуктами, можна поєднувати відомі та знайомі бренди з новими!

 

KHS рекомендує автономну систему для формування упаковки для різноманітних продуктів, оскільки це не впливає на регулярну роботу. Це можна використовувати для автоматичного виготовлення даних упаковок незалежно від сезону, які потім стають постійною ознакою маркетингової діяльності. Вбудоване налаштування також може бути технічно реалізовано за запитом.

 

Природа МультиПак: вторинна упаковка без будь-якої вторинної упаковки, де контейнери для напоїв утримуються лише кількома точками клею (тільки для банок для напоїв).

 

Картонна натуральна упаковка: повністю без клею, без полімерів – незалежно від виробника заготовок та захищена від майбутнього (лише для банок для напоїв).

 

Джерело: KHS