Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПАКОВАННЯ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ГІПЕРПОДОВЖЕНИЙ ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

24.11.2021

COEXPAN через INNOTECH запускає ряд рішень для пакування харчових продуктів, серед яких антибактеріальні мономатеріальні лотки COEXSHIELD для свіжих харчових продуктів. У порівнянні зі звичайними системами MAP, ці інноваційні лотки пропонують нещодавно розроблені антибактеріальні функції для пакувальних рішень, які поєднують привабливу презентацію продукту з розумними та активними функціями, щоб уникнути харчових відходів, одночасно збільшуючи термін зберігання та стійкість завдяки їх оптимізованій переробці. Пропонуються варіанти на вибір моно PET або PP.


За оцінками Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй, 1/3 їжі втрачається, що становить близько 1 трлн доларів США щорічно. Харчові відходи в розвинених країнах безпосередньо сприяють виникненню надзвичайних кліматичних ситуацій, через які мільйони людей страждають від голоду, і є причиною 6% глобальних викидів парникових газів. Ось чому скорочення харчових відходів до 2030 року вдвічі є метою в рамках Цілей сталого розвитку, і в COEXPAN & EMSUR ми хочемо внести свій внесок у запобігання харчових відходів за допомогою нашої розумної та активної упаковки, яка збільшує термін придатності її вмісту.

 

Coexpan замінив складні середньо- та високобар'єрні ламінати на високобар'єрні мономатеріали, використовуючи широкий спектр спеціальних добавок, які повністю безпечні для контакту з харчовими продуктами. Нові продукти COEXSHIELD збільшують термін придатності від 7 до 12 днів залежно від початкової гігієни та умов безпеки харчових продуктів виробника.

 

INNOTECH (Центр інновацій і технологій COEXPAN) досяг успіху в розробці економічно ефективного, інноваційного та технічно вдосконаленого асортименту лотків із вбудованою антимікробною технологією, яка пригнічує ріст бактерій на зовнішній упаковці свіжих продуктів. Це жорстке рішення можна розробити в поєднанні з Emsur та його кришками EMFULL, особливо екологічно розробленими, щоб забезпечити повну переробку лотка.

 

У Coexpan & Emsur ми продовжуємо працювати над розробками, які відповідають потребам наших клієнтів і тенденціям споживачів і ринку, а також просуваємо наше зобов'язання щодо сталого розвитку, створюючи чудові рішення для упаковки, які сприяють доступності харчових продуктів і зменшенню відходів, а також підлягають переробці або біорозкладанню після використовування.

 

Джерело: Coexpan & Emsur