Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВИРОБНИКИ СИГАРЕТ В ІНДІЇ ПЕРЕЙШЛИ НА БІОРОЗКЛАДАНУ ОБГОРТКУ

05.07.2022

 

Виробники сигарет в Індії перейшли на використання біорозкладаної обгортки на пачках, значно випередивши заборону на використання полімерів.

Інститут тютюну Індії (TII) також високо оцінив «активні кроки», вжиті урядом щодо зменшення навантаження на навколишнє середовище шляхом заборони певних одноразових полімерних виробів.

 

TII представляє виробників сигарет, таких як ITC, Godfrey Phillips India, VST Industries, а також фермерів, експортерів і допоміжних компаній сигаретного сегменту тютюнової промисловості в Індії.

 

З 01.07.2022 р. набула чинності заборона на використання одноразових полімерів, про яку було оголошено минулого року.

 

Оновлюючи інформацію про галузь, TII у своїй заяві сказав: «Всі члени, які виробляють сигарети, перейшли від звичайної полімерної упаковки до біорозкладаної упаковки для обгортання сигаретних пачок завчасно».

 

Біорозкладаний матеріал, який використовується, відповідає міжнародним стандартам і нещодавно опублікованим стандартам BIS.

 

«Біорозкладані полімери починається розкладатися після контакту з ґрунтом. Цей матеріал є надзвичайно корисним, оскільки він також природним чином розкладається на сміттєзвалищах. Біорозкладані полімери не додадуть жодного навантаження на систему збору та переробки твердих відходів», — наголосили у TII.

 

Це також зменшить витрати, пов’язані зі збором полімерних відходів, їх переробкою, а також промисловим компостуванням, додається у заяві TII.